id: 2yaj87

Pomóżmy Miłoszowi zacząć nowe życie!

Pomóżmy Miłoszowi zacząć nowe życie!

Our users created 1 169 454 fundraisers and raised 1 218 408 281 zł

What will you fundraise for today?

Description

Warto pomagać – z takim hasłem przez życie idzie Miłosz!

Jedni przekonali się o tym na własnej skórze, inny byli tego obserwatorami. Jedno jest pewne – każdy z nas zawsze mógł na niego liczyć.

Słowa wdzięczności tutaj nie starczą. Teraz sami mamy możliwość zrobić coś dobrego dla naszego przyjaciela 🙂

Życie bywa przewrotne. Styczeń 2019 zostanie w pamięci wielu osób na zawsze. Właśnie wtedy doszło do tragedii, o której usłyszał cały świat - pożar w Escape Roomie. Nigdy nie spodziewalibyśmy się, że coś takiego może spotkać kogoś bliskiego, a tym bardziej nas samych. To od tego czasu trwa śledztwo i przygotowanie do procesu - niemalże 3 lata. Pozbawiając normalnej codzienności Miłosza i jego najbliższych. Już w pierwszych godzinach Miłosz został "skazany" za to, co wydarzyło się w Koszalinie. Tyle tylko, że wyrok wydał nie Sąd, a organy Państwowe. Rok i 10 miesięcy na tyle został aresztowany i pozbawiony wolności, mimo, że nigdy nie usłyszał jeszcze pełnomocnego wyroku, a sam proces jeszcze się nie rozpoczął.

Teraz jest już na wolności, ale ze względu na zagrożenie życia nie może wrócić do swojego domu, najbliższych, podjąć się pracy i poczuć, że wszystko zmierza ku dobremu.

W tej trudnej sytuacji w jakiej się znalazł, szalenie ważne jest wsparcie finansowe. Za chwilę ruszy proces, w którym Miłosz jest jednym z oskarżonych. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Miłosz nigdy nie chciał unikać odpowiedzialności za to, co się stało - wiemy jednak, że niczego nie zrobił umyślnie, a wręcz przeciwnie zawsze starał się dbać o wszystko najlepiej, jak potrafił. Miłosz ma wokół siebie dobrych ludzi i profesjonalną opiekę prawniczą. Ale doskonale wiemy, że obrona w naszym kraju kosztuje, a są to niemałe kwoty. Do tej pory staraliśmy sobie radzić sami i przy wsparciu najbliższych osób. Przyszedł jednak czas, by w końcu schować dumę w kieszeń i zwrócić się o pomoc. Liczymy na Wasze dobre serca!

Pieniądze ze zbiórki będzie mógł przeznaczyć na:

➢ koszty prawnicze,

➢ terapię

➢ NOWY start.

Szczególnie w tym czasie liczymy na magię świąt i ludzi dobrej woli 🧡

Liczy się każda złotówka – to zdanie nabiera nowego znaczenia! ❣️

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!