id: 2yr8b9

Pomóz mi zostac psychoterapeutą, a ja dzięki temu pomogę innym

Pomóz mi zostac psychoterapeutą, a ja dzięki temu pomogę innym

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 825 fundraisers and raised 1 217 253 962 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie!

Potrzebuję Waszej pomocy... Bez Was nie zrealizuję tego projektu...

Zależy mi na pomocy innym ludziom. W dzisiejszych czasach coraz więcej z nas nie radzi sobie z codziennością. Przytłacza nas zbyt wiele spraw, tempo życia, wymagania... Wiem, ponieważ sama to przeszłam. W pewnym momencie mojego życia potrzebna mi była pomoc. Z czeluści wydobył mnie empatyczny, doświadczony terapeuta. I wówczas uświadomiłam sobie czego chcę od życia. Chcę pomagać innym. Chcę zostać psychoterapeutą i pomagać innym ludziom w wychodzeniu z ich problemów. Psychologia jest moim konikiem od ponad 20 lat, ale dopiero teraz dojrzałam do podjęcia studiów. Znalazłam odpowiednie, 4-letnie, bardzo dobrze oceniane studia. Studia ruszają we wrześniu, ale liczba miejsc jest ograniczona a popularność studiów ogromna.

Ale bez Waszej pomocy nie jestem w stanie ich rozpocząć i ukończyć. Jeśli pomożecie mi zostać psychoterapeutą, będzie mogli żyć ze świadomością że zrobiliście coś więcej, ponieważ pomogliście mi, ale również wielu wielu osobom, którzy będą mogli liczyć na moje wsparcie.

Kochani... dobro wraca....

Czyńmy dobro

Iza


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!