id: 32t8ha

Na remont łazienki

Na remont łazienki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 092 fundraisers and raised 1 217 796 438 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mieszkam wraz z mężem i dwójką małych dzieci w drewnianym domu w jednej z miejscowości w woj. Lubelskim.

Łazienka wymaga remontu, ze względu na grzyb, który zniszczył dużą część ściany. Budulcem domu są bale sosnowe, ułożone na legarach. Dach jest blaszany, natomiast wylewka betonowa jest tylko w miejscu, gdzie są piece (niewielki fragment pokoju oraz kuchni), oraz pod całą łazienką. Nie jest ona zabezpieczona przed działaniem wilgoci i mrozu. Ściany w łazience były przez lata malowane farbą olejną, co sprawiło, że przyjmowały wilgoć, ale nie wysychały do końca. Dom był użytkowany przez 20 lat w okresie letnim, więc grzyb miał idealne warunki do rozwoju. Od 5 lat mieszkamy w nim na stałe, również w zimie. Na zdjęciach widać dokładnie, w jakim stanie są ściany w łazience, i że potrzeba remontu jest pilna. Chcemy zahamować grzyba oraz odnowić łazienkę, zanim grzyb zniszczy tą część domu i naruszy jego konstrukcję jeszcze bardziej. Generalnego remontu wymaga cały dom, jest on nieocieplony, łazienka, drugi pokój (do którego nie mamy dostępu), przedpokój, ganek i strych (graciarnia) są nieogrzewane, dach pokrywa tylko goła blacha.

Ale ze względu na ten grzyb, to łazienka jest naszym priorytetem.

Nie mamy zdolności kredytowej. Z nas dwojga, mąż pracuje, a starszego syna, 3,5-letniego posłaliśmy do przedszkola. Młodsza, 23-miesięczna córka, jest ze mną w domu. Zarobki męża pozwalają na utrzymanie rodziny, ale nie jest możliwe finansowanie remontu, nawet stopniowe. Mąż potrafi wiele rzeczy zrobić, od hydrauliki, po kafelkowanie, drobne przeróbki elektryki i inne prace budowlane włącznie, dlatego też koszt robocizny odpada.

Prosimy jedynie o pomoc w zebraniu funduszy na materiały budowlane i armaturę sanitarną.

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty i słowa wsparcia. Wierzymy, że dobro wraca, a pomoc finansowa nadejdzie. Dziś jesteśmy w dołku finansowym, może to dzięki Wam uda nam się poprawić warunki bytowe naszej rodziny i dalej mieszkać w tym miejscu. Być może nasz los się odmieni, i to my będziemy mogli pomagać innym. Dziś prosimy o pomoc i wierzymy w Wasze dobre serca i hojność.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!