id: 33jecn

turnus rehabilitacyjny

turnus rehabilitacyjny

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 253 fundraisers and raised 1 219 573 160 zł

What will you fundraise for today?

Description

Oscarek urodził się 28.11.2008r.Jego rozwój od początku nie przebiegał prawidłowo,często chorował.Obecnie ma zdiagnozowany Zespół Aspergera,padaczkę,niedoczynność tarczycy,astmę oskrzelową,alergię,niedosłuch i astygmatyzm.Jego rozwój przebiega skokowo z częstymi regresami.

\n

Chłopiec wymaga stałego leczenia,wielu leków,specjalnej diety,licznych zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych,pomocy medycznych i edukacyjnych oraz konsultacji lekarskich.Mama chłopca każdego dnia dowozi syna na liczne zajęcia do specjalistów,z czym również wiążą się duże koszty.Wszystko po to,aby Oscar mógł jaknajlepiej funkcjonować.Jednak ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają na samodzielne pokrycie wszystkich wydatków z tym związanych,dlatego tez zwracamy się o pomoc do Państwa.

\n

Pod koniec czerwca Oscarek ma turnus rehabilitacyjny,jego koszt to 3500zł.Otrzymaliśmy juz dofinansowanie z PRFRON w kwocie 1620zł,brakuje jednak pozostałej kwoty oraz na dojazd i powrót.

\n

Każda złotówka daje Oscarkowi możliwość dalszego leczenia i rozwoju, dlatego z góry wszystkim dziękujemy.

\n

Oscarek jest też podopiecznym Fundacji Zdążyć z Pomocą,wpłat można dokonywać bezpośrednio na http//dzieciom.pl/podopieczni/24906

\n

 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data
6 zł
 
User unregistered
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!