id: 33tbza

Pomoc dla Wiktora

Pomoc dla Wiktora

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 423 fundraisers and raised 1 214 974 167 zł

What will you fundraise for today?

Description

załączniki ea844c252524e3bf.jpegx08c435b6e5e64c9.jpegi2e4e569e5872b99.jpegbff009508dbea052.jpeg Dzień dobry. Dobry wieczór. Witam !

Chciałabym Wam przedstawić mojej przyjaciółki Igi Możejko 6 letniego syna- Wiktora Kaniaka, który chodzi do specjalistycznego przedszkola w swojej miejscowości Świebodzin. Wiktor jest ciekawym chłopcem świata, poznający go tu i teraz.

Chciałabym Wam przedstawić sytuacje w jakiej znalazła się moja przyjaciółka.

Proszę Was o chwilę uwagi dla tych wspaniałych ludzi, których kocham❤️ Każda matka wie, co znaczy wychowywanie dziecka, jaki ogrom pracy trzeba włożyć w naukę codziennego życia, organizowanie czasu aby pogodzić życie codzienne, praca dom. Moja przyjaciółka, ze względu na chorobę syna musiała pogodzić się z myśla „tryb praca” niestety los życie ... wybrało inna drogę.. NIE PODDAJE SIĘ ! Jest silną, samotnie wychowująca matką, która z racji sytuacji nie jest w stanie podjąć się pracy.

Otóż Wiktor choruje na AUTYZM DZIECIĘCY. Nie potrafi mówić, komunikować się.. czasem miewa lepsze i gorsze dni. Zamyka się „w swoim świecie” jest nieobecny. Miewa huśtawki nastrojów, nie radzi sobie z otaczającym go światem. Nowe emocje. To jest codzienna walka , dzień i w nocy.

Ta strona powstała z sercem dla jego matki , która cała swoją miłość i cierpliwość kieruje w stronę swojego syna/ dziecka❤️Chciałbym każdego dnia dodawać jej sił, ona / mama również potrzebuje Waszego wsparcia.

Wiem, ze w dobrych ludziach jest siła i moc❤️Wiem, ze wiecie co znaczy każdy dzień, w którym człowiek musi liczyć na siebie i kiedy ma chwile zwątpienia- ale chciałabym powiedzieć i wierzyć w dobro. Mówię, damy radę. Jestem z Wami !! Jesteśmy. Ci, którzy są zawsze i blisko. Serce. I miłość. Rodzina, która zasługuje na normalne życie. Wiktor, by każdego dnia uczył się jak funkcjonować w owym świecie.Nie zawsze jest lekko- a Iga: mama / nigdy się nie poddaje. Walczyć swojego dziecko każdego dnia.


Dlatego w jej imieniu i imieniu WSZYSTKICH WSPIERAJĄCYCH DZIĘKUJE !!! Liczy się każda złotówka , która przeznaczona będzie na leczenie, rehabilitacje, lekarza (wizyty prywatne)

DENTYSTA, który wiąże się z kosztami- wizyta PRYWATNA ustalona jest na 17.05 w Gorzowie Wlkp.

Koszt 2500 zł. Wraz z usypianiem..


Bądź turnus nad morzem (o którym rozmyśla w nadziei możliwości otwarcia blokady mowy ) gdzie mogłaby pojechać w walce o rozwój dla swojego dziecka.

Dziekuje

Stela Rampold

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.