id: 34frt9

Pieniążki na zakup elektronarzędzi. Start działalności gospodarczej. Warsztat, Stolarnia.

Pieniążki na zakup elektronarzędzi. Start działalności gospodarczej. Warsztat, Stolarnia.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 475 fundraisers and raised 1 213 059 531 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Mam na imię Piotr. Po kilkuletniej pracy pod "czyimś skrzydłem" , chciałbym spróbować sam zawalczyć o własną przyszłość, i założyć własną firmę.

Jestem stolarzem z zawodu, mam 28 lat i czas najwyższy spróbować samemu poprowadzić firmę i zadbać o swoje interesy. Przez prawie 5 lat pracowałem w firmie która specjalizowała się w produkcji ekskluzywnych jachtów. Pracowałem tam jako montażysta meblowy; wykończenia wnętrz tychże jachtów. Nabyłem tam doświadczenia, i pewności siebie. Po niespełna 5-ciu latach pracy tam, dzięki dobroci innych ludzi i chęci pomagania innym dostałem możliwość I szanse by wyjechać za granicę. Zdecydowałem się na ten krok by spełnić swoje marzenie i zdobyć pieniądze na to by wyprawic swoje wesele oraz odbic się od "dna" . Tam pracowałem również jako stolarz gdzie tylko wzbogaciłem swoją wiedzę nowym doświadczeniem. 
Pół roku temu z żoną powiedzieliśmy sobie tak wspólnie przy ołtarzu. Teraz Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem 3 letniego syna. 

Wyjazdy za granicę dla mnie są ciężkie bo gdy tylko wsiadam w samolot i wiem że na kilka tygodni zostawiam żonę samą z synem i zobaczę się z nimi dopiero za kilka tygodni, sprawiają że chce i muszę zacząć myśleć inaczej. Stąd moje postanowienie. 

Zamierzam spróbować, bo nie zniosę dłużej już tej wiecznej rozłąki z rodziną i wiecznego mówienia sobie, jeszcze trochę... 


Mam plan na siebie. Jestem zdeterminowany do działania. Mam już swój wkład własny do rozpoczęcia tej że działalności, jednakże to nie wystarczy na to by móc sprawnie proponować swoje usługi ludziom którzy chcą by praca za którą zapłacą była wykonana należycie. Chciałbym Was prosić o wsparcie i pomoc w osiągnięciu celu jakim jest zakup nowych elektronarzędzi dzięki którym będę mógł zacząć przygodę ze stolarstwem na dobre. SWOJE pieniądze chciałbym przeznaczyć na zakup samochodu który jest mi niezbędny do transportu materiału oraz na zakup maszyn stacjonarnych również niezbędnych do wykonywanych czynności. Na początek chciałbym zakupić pile stołowa choćby używana, do tego strugarke grubościowa oraz strugarke dolnowrzecionowa, jeśli się uda również frezarkę. 

Pieniądze które udałoby mi się uzyskać ze zrzutki, wydałbym na zakup wkrętarek wraz z podstawowymi elektro narzędziami, takimi jak szlifierkę kątową z reg.obrotow, szlifierkę oscylacyjną, strug ręczny,  frezarkę ręczna, odkurzacz stacjonarny, komplety wierteł oraz frezy itp.

Zrzutka pieniędzy jest zupełnie dobrowolna i ma charakter budujący i wspierający mnie w tym co chce osiągnąć. 
Każda złotówka jest dla mnie ważna i będę wdzięczny za każdą pomoc. 
Dziękuję wszystkim tym którzy poświęcili te 3 minuty i przeczytali moja krótka historie, oraz postanowili wesprzeć mnie w realizacji mojego planu. 

Tych którzy chcieliby, ale być może nie mogą wesprzeć mnie, proszę o udostępnianie mojej zrzutki, gdyż tylko w taki sposób mogę liczyć na pomoc od ludzi którzy docenią to, że młody człowiek chce wziąć życie i sprawy w swoje ręce. 

Dołóż swoją cegiełkę do mojego planu na życie. Być może za kilka miesięcy, może lat przyjadę do Ciebie, umeblowac Tobie życie innymi kolorami. I sprawie że uśmiech pojawi się na Twojej twarzy. 
Dziękuję. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 22

MD
Grzegorz Drożyński
200 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
90 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
33,33 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
25 zł
See more

Comments 6

 
2500 characters
 • Daniel Miga

  To jak? Nic Pan nie odłożył po tylu latach tułaczki?

  • Piotr Szrul

   Oczywiscie ze odłożyłem. Rezultaty tego widać już dziś. W tym co mam I co posiadam. Zrzutka jest całkowicie dobrowolna , i jeśli ktoś nie wyraża chęci wsparcia mnie w tym co chce robić, to niech tego nie robi. :) dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie.

 •  
  Anonymous user

  Powodzenia życzymy.

  90 zł
 •  
  Anonymous user

  no proszę. dobra decyzja. trzeba brać sprawy w swoje ręce. powodzenia.

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Trzymamy kciuki ????

  25 zł
 •  
  Anonymous user

  rośnij w siłę :) takich jak Ty brakuje w branży.

  33,33 zł