id: 35gnx5

Spłata zadłużeń oraz leczenie.

Spłata zadłużeń oraz leczenie.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 550 fundraisers and raised 1 216 876 940 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zdecydowałem się na założenie konta na tym portalu ponieważ nie wiem już gdzie szukać pomocy. Znajduje się w ciężkiej sytuacji finansowej,posiadam spore zadłużenie w banku oraz u osób prywatnych ponieważ przez incydent mający zdarzenie pare miesięcy wstecz straciłem stała prace. Zostałem dotkliwie pobity i spełniłem prawie 2 miesiące na zwolnieniu chorobowym. Po powrocie do pracy otrzymałem wypowiedzenie. Później zaczęło pogarszać się moje zdrowie psychiczne. Od 2015 leczę się psychiatrycznie. Pare miesięcy temu mój stan pogorszył się na tyle ze uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie i podjęcie pracy. Drobne zapomogi które udaje mi się uzyskiwać starczają ledwo na uregulowanie opłat i bardzo skromne życie. Z powodu lęków i ciężkiej depresji ciężko mi chociażby opuszczać dom. Niestety rodzina mieszka bardzo daleko i nie są w stanie udzielić mi wystarczającej pomocy a leczenie farmakologiczne oraz terapia póki co nie przynosi większego efektu. Przez moje problemy odwrócili się ode mnie zarówno znajomi jak i narzeczona. Zostałem ze swoimi problemami całkiem sam. Moja terapia oraz leki nie należą również do najtańszych stad potrzeba zapożyczania się na elementarne rzeczy potrzebne w leczeniu. Mam cicha nadzieje ze uda zebrać mi się chociaż część kwoty i pozwoli mi to na spłatę chociaż znikomej ilości zadłużeń. Z góry dziękuje za wszelka pomoc i każda złotówkę. Mam nadzieje ze istnieją jeszcze ludzie którym krzywda drugiej osoby nie jest obojętna.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!