id: 36n8za

Na jedzenie tymczasowy nocleg picie . Podstawowe potrzeby

Na jedzenie tymczasowy nocleg picie . Podstawowe potrzeby

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 883 fundraisers and raised 1 217 360 222 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam mam 18lat i przez problemy w domu postanowiłem się usamodzielnic wielu pewnie uzna że w dupie mi się od dobrobytu poprzewracało. Z jednej strony zasłużyłem ba takie traktowanie z drugiej przykro mi ale grozenie mi przez ojca który że mną nie mieszka że jakbym mieszkał u niego to cytując,,dostał bym taki wpierdol że bym się nie pozbieral i że jestem nikim jestem zerem i śmieciem" i od mamy z którą mieszkam pomimo świadomości że mój tata nie tylko tak mówi ale pewnie by mnie pobił chce mnie wyrzucić z domu i oddać do ojca odciąć mi kontakt z ukochaną dziewczyna która jako jedyna mnie wspiera . Postanowiłem się usamodzielnic i zacząć od nowa napomnę odrazu że mam 18 lat i planuje rozpocząć pracę ta zrzutka jest tylko mi potrzebna na początek na jakiś początkowy nocleg jedzenie picie podstawowe potrzeby do czasu kiedy nie znajdę pracy. Bardzo proszę i błagam o pomoc. Ta pomoc napewno uratuje moje życie z powodu że oprócz usamodzielnienia się rozwazalem samobójstwo. Bardzo proszę o pomoc i wplacaniu na cel bo wierzę że na tym świecie znajdę jeszcze chociaż trochę dobroci i trochę zrozumienia

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!