id: 38gfm4

Grupa SAH - pomóż nam pomagać innym

Grupa SAH - pomóż nam pomagać innym

Whip-round was turned off by organizer
1 871 zł 
from 10 000 zł
18%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Updates4

 • Drodzy Darczyńcy
  Z dniem 01.12.2021 drogi osób prowadzących Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą SAH rozeszły się. Z racji tego, iż nie jestem już członkiem w/w grupy uważam za stosowne i właściwe zamknięcie niniejszej zrzutki oraz zwrócenie Wam wpłaconych  środków. Dziękujemy za wsparcie.
  Read more
 • Monika ponownie w TVN apeluje o udostępnianie monitoringów:

  apel o udostępnianie
  Read more
 • W dniu wczorajszym po raz kolejny braliśmy udział w poszukiwaniach lekarza z Sopotu Michała Kąkol. Organizatorką poszukiwań była Monika, która jest jest jednym z trzech koordynatorów w naszej grupie.

  SAH prowadzone poszukiwania w Sopocie - TVN
  Read more
 • Serdecznie zapraszamy na naszą stronę:

  https://www.facebook.com/Grupa-Poszukiwawczo-Ratownicza-SAH-105098861699666/

  Znajdują się tu wszelkie informacje o naszej Grupie oraz prowadzonych poszukiwaniach.

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Drodzy Darczyńcy,

nasza grupa poszukiwawczo-ratownicza SAH (Search And Help) działa od marca 2021 roku. Nasze działania polegają na poszukiwaniach i pomocy osobom zaginionym i ich rodzinom. Współpracujemy również ze służbami (Policja, Straż). Nasi ratownicy są pasjonatami a każdy z nas z wielkim zaangażowaniem poświęca się dla ratowania i odnalezienia zaginionych. Działamy w rejonie Trójmiasta, małego Trójmiasta oraz okolic. Grupa składa się z 10 osób czynnych zawodowo ale gotowych poświęcić swój wolny czas dla ratowania życia zaginionych. Współpracujemy również z psychologiem.

Jesteśmy gotowi nieść pomoc w każdych warunkach, o każdej porze dnia, w każdym terenie. Członkami naszej grupy są również ratownicy medyczni i KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), którzy w razie potrzeby są w stanie udzielić pierwszej pomocy.


Akcje poszukiwawcze osób zaginionych prowadzimy bezpłatnie na zasadzie wolontariatu i bezinteresownej pomocy, nie pobieramy żadnych opłat za udział w poszukiwaniach. Działamy non profit.


Wszystkie wyprawy są finansowane ze środków własnych członków grupy. Działamy jako organizacja cywilna i nie mamy dofinansowania. Każda akcja oprócz chęci i gotowości do wyjazdu wymaga od nas nakładów finansowych (np. na paliwo).


W akcjach korzystamy ze sprzętu prywatnego oraz z tego co możemy sami sfinansować. Niestety nie zawsze stać nas na to aby zapewnić wyposażenie pozwalające ratować ludzkie życie - dlatego powstała ta zrzutka. Chcielibyśmy zakupić podstawowy sprzęt, który zapewni naszym ratownikom bezpieczeństwo a waszym rodzinom skuteczne i efektywne poszukiwania.

Większość akcji odbywa się późnym popołudniem lub wieczorem, zdarza się, że również w nocy. Potrzebny jest nam sprzęt, który umożliwi prowadzenie akcji w mroku, nocy i w niebezpiecznych warunkach. Często poruszamy się w lesie, w trudnym, podmokłym terenie, opuszczonych budynkach i ruinach.


Potrzebny sprzęt: latarki (szperacze oraz czołówki), odzież ochronna (nieprzemakalne i wiatroodporne bluzy i spodnie), buty trekkingowe, kaski i okulary ochronne, plecaki medyczne, radiotelefony, nawigacja terenowa, kamera termowizyjna, powerbanki, sprzęt do zabezpieczeń i wiele innych.

Przyszłościowo marzymy również o dronie z kamerą termowizyjną i noktowizorem oraz dronie podwodnym.


Być może kiedyś będziecie potrzebować naszej pomocy a do akcji chcemy przystąpić dobrze wyposażeni w sprzęt zakupiony dzięki tej zrzutce. Dziękujemy! ♥


The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 16

 
Hidden data
1 000 zł
BG
Bart
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
IO
Iwona y
50 zł
 
Hidden data
50 zł
BB
Sylwia Bodlak
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

798 484 whip-rounds

and collected

617 601 306 zł

What are you collecting for today?