id: 38gfm4

Grupa SAH - pomóż nam pomagać innym

Grupa SAH - pomóż nam pomagać innym

Whip-round was turned off by organizer
0 zł 
from 10 000 zł
0%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Updates4

 • Drodzy Darczyńcy
  Z dniem 01.12.2021 drogi osób prowadzących Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą SAH rozeszły się. Z racji tego, iż nie jestem już członkiem w/w grupy uważam za stosowne i właściwe zamknięcie niniejszej zrzutki oraz zwrócenie Wam wpłaconych  środków. Dziękujemy za wsparcie.
  Read more
 • Monika ponownie w TVN apeluje o udostępnianie monitoringów:

  apel o udostępnianie
  Read more
 • W dniu wczorajszym po raz kolejny braliśmy udział w poszukiwaniach lekarza z Sopotu Michała Kąkol. Organizatorką poszukiwań była Monika, która jest jest jednym z trzech koordynatorów w naszej grupie.

  SAH prowadzone poszukiwania w Sopocie - TVN
  Read more
 • Serdecznie zapraszamy na naszą stronę:

  https://www.facebook.com/Grupa-Poszukiwawczo-Ratownicza-SAH-105098861699666/

  Znajdują się tu wszelkie informacje o naszej Grupie oraz prowadzonych poszukiwaniach.

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Drodzy Darczyńcy,

nasza grupa poszukiwawczo-ratownicza SAH (Search And Help) działa od marca 2021 roku. Nasze działania polegają na poszukiwaniach i pomocy osobom zaginionym i ich rodzinom. Współpracujemy również ze służbami (Policja, Straż). Nasi ratownicy są pasjonatami a każdy z nas z wielkim zaangażowaniem poświęca się dla ratowania i odnalezienia zaginionych. Działamy w rejonie Trójmiasta, małego Trójmiasta oraz okolic. Grupa składa się z 10 osób czynnych zawodowo ale gotowych poświęcić swój wolny czas dla ratowania życia zaginionych. Współpracujemy również z psychologiem.

Jesteśmy gotowi nieść pomoc w każdych warunkach, o każdej porze dnia, w każdym terenie. Członkami naszej grupy są również ratownicy medyczni i KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), którzy w razie potrzeby są w stanie udzielić pierwszej pomocy.


Akcje poszukiwawcze osób zaginionych prowadzimy bezpłatnie na zasadzie wolontariatu i bezinteresownej pomocy, nie pobieramy żadnych opłat za udział w poszukiwaniach. Działamy non profit.


Wszystkie wyprawy są finansowane ze środków własnych członków grupy. Działamy jako organizacja cywilna i nie mamy dofinansowania. Każda akcja oprócz chęci i gotowości do wyjazdu wymaga od nas nakładów finansowych (np. na paliwo).


W akcjach korzystamy ze sprzętu prywatnego oraz z tego co możemy sami sfinansować. Niestety nie zawsze stać nas na to aby zapewnić wyposażenie pozwalające ratować ludzkie życie - dlatego powstała ta zrzutka. Chcielibyśmy zakupić podstawowy sprzęt, który zapewni naszym ratownikom bezpieczeństwo a waszym rodzinom skuteczne i efektywne poszukiwania.

Większość akcji odbywa się późnym popołudniem lub wieczorem, zdarza się, że również w nocy. Potrzebny jest nam sprzęt, który umożliwi prowadzenie akcji w mroku, nocy i w niebezpiecznych warunkach. Często poruszamy się w lesie, w trudnym, podmokłym terenie, opuszczonych budynkach i ruinach.


Potrzebny sprzęt: latarki (szperacze oraz czołówki), odzież ochronna (nieprzemakalne i wiatroodporne bluzy i spodnie), buty trekkingowe, kaski i okulary ochronne, plecaki medyczne, radiotelefony, nawigacja terenowa, kamera termowizyjna, powerbanki, sprzęt do zabezpieczeń i wiele innych.

Przyszłościowo marzymy również o dronie z kamerą termowizyjną i noktowizorem oraz dronie podwodnym.


Być może kiedyś będziecie potrzebować naszej pomocy a do akcji chcemy przystąpić dobrze wyposażeni w sprzęt zakupiony dzięki tej zrzutce. Dziękujemy! ♥


The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 16

 
Hidden data
1 000 zł
Returned
BG
Bart
100 zł
Returned
 
Hidden data
100 zł
Returned
 
Hidden data
50 zł
Returned
IO
Iwona y
50 zł
Returned
 
Hidden data
50 zł
Returned
BB
Sylwia Bodlak
50 zł
Returned
 
Hidden data
50 zł
Returned
 
Hidden data
20 zł
Returned
 
Hidden data
20 zł
Returned
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

800 149 whip-rounds

and collected

620 248 882 zł

What are you collecting for today?