id: 3ahunu
Dla was idziemy w ogien
Dla was idziemy w ogien
Description
Szanowni Państwo, ponieważ mamy takie czasy, a nie inne zwracamy się do państwa o pomoc w dopieszczeniu naszego nowego nabytku jakim jest Samochód Ratowniczo-Gasniczy Star 244 GBA 2,5/16. Pragniemy doposarzyc samochód oraz dokonać drobnych napraw by móc nieść pomoc potrzebującym.Nasza jednostka istnieje od ponad 140 lat i nadal są chęci do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Na tą chwilę nasze środki własne nie są wystarczające na taki wydatek. Każda złotówka dla nas się liczy. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie. Zapraszamy na naszego Facebooka pod adresem: https://www.facebook.com/OspWielun/
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.