id: 3dbrd2

na leki nowotworowe

na leki nowotworowe

Our users created 1 167 160 fundraisers and raised 1 214 459 433 zł

What will you fundraise for today?

Description

W DOROSŁOŚĆ WESZŁAM Z RAKIEM POMOŻMI GO POKONAĆ

Mam 18 lat i całe życie przed sobą. Mam też raka, z którym walczę o to, aby to życie mogło trwać. Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak brutalną chorobą jest nowotwór złośliwy. Nie wiedziałam, że to cierpienie, ból i walka o każdy dzień.

Moja walka trwa już kilka długich miesięcy. W lipcu ubiegłego roku trafiłam do szpitala w Szczecinie z bólem brzucha i wymiotami.

Wynik badania histopatologicznego – dwa najtrudniejsze tygodnie w naszym życiu. Wynik był wstępem do mojego koszmaru – guz złośliwy…Niestety to mięsak układu krwiotwórczego – bardzo rzadki 1% na całym świecie i bardzo złośliwy nowotwór… W gabinecie lekarskim zwalił mi się świat – usłyszałam, że rokowania są złe. Od razu rozpoczęto chemioterapię .Doktor prowadzący doszukiwał się podobnych przypadków w innych państwach i kontaktował z innymi lekarzami.Leczenie trwa od ponad roku i niestety rak nie daje za wygraną. Kiedy wydawało się, że wszystko ma się ku lepszemu, nastąpiła progresja choroby, czyli mutacja nowotworu. Ból, strach, obawy i cierpienie powróciły w ciężkim stanie ponownie trafiłam do szpitala. Guzy zaczęły rosnąć... Lekarz prowadzący na wszelkie sposoby starał się znaleźć odpowiednie leki i znalazł LORVIQUA 100 mg lecz koszt ich miesieczny to 24,000 zl. Biore kilka miesiecy i pomagaja ale nie stac mojej rodziny na dalsze leczenie sami sobie nie poradzimy .Chcę żyć – obiecałam to sobie i swoim bliskim. Chociaż czasem odchodzę od zmysłów, wiem, że nie mogę się poddać i muszę z całych sił walczyć z chorobą. Cały czas marzę, aby kiedyś zostać lekarką i ukończyć weterynarię którą rozpoczełam i wierzę, że jeszcze kiedyś będzie to możliwe. Proszę, pomóż, abym wreszcie mogła zapomnieć o raku…

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!