id: 3epzjr

Na wymarzone prawo jazdy!

Na wymarzone prawo jazdy!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 217 fundraisers and raised 1 212 598 311 zł

What will you fundraise for today?

Description

Prawko mym marzeniem jest!

Może to niezbyt częste, ale moim marzeniem jest mieć właśnie prawo jazdy :). Nie mam jakiejś smutnej historyjki życiowej ale mam 18 lat i chodzę do ostatniej klasy technikum ekonomicznego w weekendy pracuje do 22 niekiedy 23 w Macdonaldzie. Wiadomo, nie jest to niesamowicie skomplikowana praca ale po przyjściu do mieszkania pada się na łóżko bezwiednie :) Pracuje więc zarabiam, ale nie zbiega dla mnie zbyt wiele jak odliczę czynsz za mieszkanie, media, dojazdy busami (38km do miasta) oraz odłożone pieniądze na studia. Nie mam wsparcia ze strony matki. W tygodniu sporo czasu poświęcam na naukę i przyłożenie się do matury, nie mam zbyt wiele wolnego czasu dla siebie. Natomiast największa przeszkoda z którą muszę się zmagać każdego dnia, to wspomniana odległość do miasta. Z racji tego marzy mi się kurs prawa jazdy na samochód! :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!