id: 3euzz9

Shelter mówi: kup mi aparat

Shelter mówi: kup mi aparat

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 646 fundraisers and raised 1 217 035 690 zł

What will you fundraise for today?

Description

https://www.facebook.com/shelterwroclaw/

Shelter (z ang. azyl, schronienie) to alternatywny przewodnik po Wrocławiu. Czemu może zainteresować ludzi z całej Polski? Nie tylko pokazuje miejsca, ale dokładnie mówi jak z nich korzystać.

Są ich setki, a nawet tysiące i każdego dnia mijasz je zupełnie \nnieświadomy drzemiącego w nich potencjału. Zwróć uwagę na to, czego \nprzeważnie nie dostrzegasz i obserwuj jak zwyczajne staje się niezwykłe.\n Jedna zasada: odważnie idź przed siebie, bo jest tylko tu i teraz! Może całkiem niespodziewanie odnajdziesz w tych miejscach azyl? Kryjówka pod kocem? A więc jesteśmy przytłoczeni ciężarem \negzystencji i wślizgujemy się pod koc. Całkiem jak dziecko, które robi \nkryjówkę z koca i chowa się tam, gdy coś przeskrobie. Shelter mówi: wyjdź z bezpiecznej kryjówki i znajdź jej odpowiednik na zewnątrz.

Czego potrzebuje Shelter? Sprzętu do tworzenia fantastycznych ujęć oraz programu do ich obróbki. W zamian Shelter obiecuje znajdywać fantastyczne, jedyne w swoim rodzaju miejsca dla Ciebie, które poprawią Ci humor. Shelter mówi: pomóż, a ja się odwdzięczę! :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!