id: 3f6n7e

Podopieczni Kudłacza czekaja na twoją pomoc !

Podopieczni Kudłacza czekaja na twoją pomoc !

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 046 fundraisers and raised 1 214 245 624 zł

What will you fundraise for today?

Description

Augustowskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Kudłacz” powstało w 2014 roku. Działamy na rzecz zapobiegania bezdomności zwierząt i przyrostowi populacji. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, trenerem psów, samorządem, policją oraz wszystkimi szkołami w Augustowie.

Utrzymujemy się z darowizn, zbiórek publicznych i dotacji. Nasi wolontariusze codziennie mają kontakt z psami, którymi się opiekujemy. Psy uczą się i socjalizują jednocześnie.

Aby utrzymać w dobrym zdrowiu i formie naszych podopiecznych, potrzebujemy pieniędzy na zakup karmy, leczenie, opłatę za teren przytuliska, wodę. W związku z sytuacją w kraju, nie odbywają się zbiórki w szkołach, co bardzo nam pomagało.

Już ponad 200 psów, które znalazło się pod opieką stowarzyszenia, znalazło swoje domy.

Jeśli jesteś osobą, która kocha zwierzęta, ale nie możesz od nas adoptować psiaka (albo już masz od nas psilaciela, ale chcesz jeszcze nas wspomóc), możesz pomóc nam w inny sposób!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!