id: 3hws8v

Niezapomniane wesele mojej siostry

Niezapomniane wesele mojej siostry

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 858 fundraisers and raised 1 217 312 668 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć nazywam się Kamil i razem z moją szwagierką Mają chcemy pomóc w organizacji ślubu oraz wesela mojej siostry Dominiki.

Na wstępie zaznaczę, że do ślubu jeszcze sporo czasu, bo aż 10 miesięcy dokładnie ślub oraz wesel odbędzie się 30.08.2019. Razem z Mają będziemy pełnić ważną rolę jako świadkowie, dlatego czuję się zobowiązany, aby pomóc Dominice pieniężnie, ponieważ od zawsze chciałem, aby jej ślub był dla niej jednym z najpiękniejszych i wyjątkowych dni!

DLACZEGO MI NA TYM ZALEŻY?

To proste jesteśmy bardzo zgranym i zżytym rodzeństwem, od zawsze nawzajem sobie pomagamy, rozmawiamy o wszystkim, wspieramy się w każdej dziedzinie. Wiem natomiast, że organizacja ślubu oraz wesela pochłania sporo czasu, oraz PIENIĘDZY.

POMYŚLICIE, CZEMU NIE ZROBI PROSTEJ I SKROMNEJ UROCZYSTOŚCI.

Otóż taka uroczystość jest tylko raz w życiu, to znaczy powinna być tylko raz w życiu, dlatego ważne jest to, aby siostra mogła się poczuć jak księżniczka, by to wszyscy byli na niej skoncentrowani oraz aby ten dzień zapamiętała na zawsze to jaki był wyjątkowy i piękny dla niej, a ona w nim.

NA CO ZBIERAM?

Na organizację wesela tak jak w tytule.

Czyli:

Kwiaty, dekorację, opłacenie muzyka oraz restauracji (nasza rodzina jest dosyć spora, a głupio tak jednych wujków zaprosić, a drugich nie bo brak kasy), chcę też dołożyć się do jej sukni ślubnej (zależy mi na tym, aby wybrała tą, która będzie się jej podobała najbardziej, nie chcę, aby patrzyła tylko na cenę).

Wiadomo wydatków jest sporo, wymieniłem tylko te najważniejsze.Mam nadzieję, że pomożecie mi spełnić marzenie mojej siostry o pięknej uroczystości i niezapomnianym weselu. :)

ZACHĘCAM DO UDOSTĘPNIANIA!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 3

KL
Kinga Lont
3 zł
 
Hidden data
2 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 1

 
2500 characters