id: 3k58t3

Wyjazd Na Szkołę Misyjną Steigera

Wyjazd Na Szkołę Misyjną Steigera

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 907 fundraisers and raised 1 213 918 524 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim! Myślę, że spora część z Was nie wie jeszcze, że pod koniec Lipca wyjeżdżam na szkołę misyjną Steigera (Steiger Missionary School), która trwa 5 tygodni. Steiger Missionary School, w skrócie SMS, jest przeznaczony dla osób z różnorodnymi talentami i pochodzeniem, które czują się powołane do docierania do Globalnej Kultury Młodzieżowej i czynienia ich uczniami Jezusa.


Skąd pomysł na wyjazd na SMS?


Od wielu lat moim pragnieniem jest docieranie do młodzieży z Ewangelią i dawanie jej nadziei na zmianę życia. Na początku Marca 2020 planowałem wyruszyć do szkół z autorskim programem artystycznym o charakterze profilaktycznym, ale niestety pierwszy lockdown i jego następstwa w dużej mierze pokrzyżowały moje plany. Nie zgasiło to jednak mojej pasji!

Przez długi okres działania w szkołach były ograniczone, koncerty były odwoływane, ale dzięki Bogu sprawy znów nabierają rozpędu.

W Styczniu przeprowadziłem się z Krakowa do Wrocławia, dołączyłem do ekipy misji Steiger, a także zaręczyłem się i w październiku biorę ślub! A z początkiem listopada planuję również wyruszyć do szkół z artystycznym programem profilaktycznym.


Decyzję o wyjeździe podjąłem na początku Lipca podczas trasy ewangelizacyjnej Revolutionary Art, w którą wyruszyłem razem z zespołem Steiger Polska. Pojechaliśmy do wielu miast w Polsce, w których graliśmy koncerty i pokazywaliśmy autorski performance I AM. W performancie wcieliłem się w postać zagubionego chłopaka, który jest zbuntowany, zły na Boga i obwinia Go za swoje trudne doświadczenia życiowe. W jego głowie jest wiele kłamstw na temat tego kim jest Bóg, ale w jego życiu przychodzi moment, kiedy poznaje Jezusa i doświadcza uwolnienia i uzdrowienia.


Performance wywarł ogromne wrażenie na widzach. Po każdym przedstawieniu mogliśmy rozmawiać o Jezusie i modlić się z wieloma osobami, które były dotknięte przesłaniem. Dzięki temu doświadczeniu nabrałem jeszcze większej świadomości tego jak bardzo spragnieni Boga i nadziei są ludzie.


Szkoła prowadzona jest przez ludzi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w głoszeniu Ewangelii i docieraniu do Globalnej Kultury Młodzieżowej (np. Jodi i David Pierce). Dlatego jestem pewien, że ten wyjazd wyposaży mnie w odpowiednią wiedzę merytoryczną, da mi właściwe narzędzia i pozwoli w nowy sposób praktykować przekazywanie dobrej nowiny.


Szkoła jest płatna i kosztuje ok. 1100 Euro. Ze względu na to, że była to szybka decyzja, a miałem silne przekonanie, że powinienem być na szkole SMS, przez wiarę zdecydowałem się postawić wszystko na jedną kartę i zrezygnowałem z pracy, aby móc wyjechać. Stąd moja prośba o Wasze wsparcie mojej misji. Możecie to zrobić na dwa sposoby: przez modlitwę lub wsparcie finansowe.

 

Dzięki & bless you :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 13

 
Hidden data
550 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
120 zł
ŁB
Łukasz Bęś
100 zł
 
Hidden data
100 zł
KK
Kamka
63 zł
MP
magdalena przykuta
50 zł
MK
Małgorzata Kowzan
40 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!