id: 3k6kjb

NIESPODZIANKA DLA MOJEJ DZIEWCZYNY

NIESPODZIANKA DLA MOJEJ DZIEWCZYNY

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 653 fundraisers and raised 1 215 354 065 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moja dziewczyna od wielu lat marzy o zostaniu fotografem. Pasję przejęła po tacie, który robił zdjęcia do pras. Chcę zrobić jej niespodziankę [...]

CHCĘ SPEŁNIĆ JEJ MARZENIE

Witam serdecznie, moja dziewczyna z którą jestem od 4 lat, od wielu lat marzy o zostaniu fotografem. Pasję przejęła po tacie, który robił zdjęcia do pras. Odkąd pamięta miała do czynienia z aparatem, niestety przez brak wystarczających środków nie może sobie pozwolić na dobry sprzęt (czyt. aparat lustrzany).

CHCĘ POMÓC SIĘ JEJ ROZWIJAĆ

Nowy sprzęt da jej wiele nowych możliwości takich jak kwalifikowanie się do wielu konkursów fotograficznych, pracę na aktualnym poziomie technologicznym, rozwijanie się.

MÓJ PLAN

Wpadłem na pomysł by założyć zrzutkę i zrobić jej niespodziankę kupując naprawdę dobry jakościowo sprzęt na wiele lat. Niestety nie mam możliwości zarobić na niego sam, ponieważ na co dzień uczęszczam do szkoły i moje ograniczenie czasowe pozwala mi jedynie na pracę w weekendy - co aktualnie robię. Kwota aparatu (Nikon D7200) wraz z dobrym obiektywem i statywem to koszt około 5000zł. Proszę więc osoby, które chciałyby mi pomóc dołożyć się na niespodziankę o wpłatę jakiejkolwiek kwoty! Moim celem jest uzbieranie kwoty do świąt Bożego Narodzenia. Będę bardzo wdzięczny, wierzę w moc internetu :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data
25 zł
 
Daniel Gałka
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!