id: 3mztw7

Założenie Kawiarni inwestycja - oddam +30%. Czytaj opis i zdecyduj.

Założenie Kawiarni inwestycja - oddam +30%. Czytaj opis i zdecyduj.

Our users created 1 167 062 fundraisers and raised 1 214 281 763 zł

What will you fundraise for today?

Description

mdb8b3241f2c43c2.jpeg


Dzień Dobry!


Potrzebuję 22.000 złotych na rozruch biznesu - mała kawiarenka.


Reguły inwestycji są proste:


Są dwie opcje:

  • wspierasz i nie chcesz zwrotu - z góry dziękuję - dowolna wpłata od 1 zł


  • +30% wspierasz i otrzymasz z powrotem to co wpłaciłeś plus 30% - pieniądze będę oddawał w kolejności wpłat - czyli kto pierwszy wpłaci ten pierwszy otrzyma zwrot plus dywidendę - więc nie jestem w stanie podać konkretnie daty zwrotu ale zobowiązuję się aby ten okres nie był dłuższy niż 12 miesięcy od wpłaty - minimalna wpłata 10 złotych - przepraszam za to ograniczenie ale nie wyobrażam sobie w przyszłości zrobienia kilkunastu tysięcy przelewów.


Wypłaty przy opcji +30% będą realizowane tylko na konta prowadzone w bankach w Polsce.


Jeśli w międzyczasie banki wprowadzą opłaty za przelewy - ja biorę ten koszt na siebie. (tylko polskie banki)


Jeśli wybierasz opcję numer 2 koniecznie wpisz +30% i koniecznie podaj numer konta na który ma być zwrot. Zwrot będzie mógł nastąpić tylko i wyłącznie na numer konta podany w momencie wpłaty, chcę uniknąć sytuacji typu "Cześć to ja jestem Piotrek X i to ja wpłaciłem ci 50 złotych, oddaj mi moje 65 zico blikiem.


Jeśli ktoś chce dokonać większej wpłaty polecam rozłożenie jej na mniejsze wpłaty - zawsze będzie mi łatwiej i szybciej oddać prędzej przekonasz się także, że oddam pieniądze.


Co jeśli zrzutka nie osiągnie celu??? Dlaczego nie sfinansuję sam ?? -


Już odpowiadam - Kto powiedział, że nie wkładam własnych środków ?? - otwarcie nawet małej kawiarni za 22 tysiące było by niemal niemożliwe w Polsce.


Kawiarnia tak czy tak powstanie - jestem w pełni zdeterminowany:

  • sprzedałem mój motocykl, który miałem od nowości i który był spełnieniem marzeń - trudno - kawiarnia też jest moim marzeniem, a moto kupię sobie w przyszłości
  • sprzedaję własne auto i przesiadam się do czegoś taniego.
  • zainwestowałem już pieniądze w wyposażenie - mam profesjonalny ekspres do kawy (koszt 13 tysięcy złotych) i inne elementy wyposażenia lokalu.
  • mam działkę
  • mam budynek


Tak na prawdę niczym nie ryzykujesz - a uważam, że 30 % jest dobrą i uczciwą inwestycją.


Jeśli, ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o ekonomi, finansach, rachunkowości, matematyce to wie, że pieniądze biorą się jedynie z ludzkiej pracy - cała reszta (akcje, Forex, crypto, NFT i co tam jeszcze wymyślą) to dla mnie jedynie spekulacja, na której jedynym wygranym jest ten co pobiera prowizję. Jeśli się ze mną nie zgadzasz to być może moja propozycja nie jest dla Ciebie.


Ja za 2 miesiące od dziś 07.11.2022 dędę działał - będę pracował po 14 godzin dziennie - Jeśli chcesz, możesz mieć w tym swój udział.


Planowana data otwarcia: 20.12.2022


Przy wpłacie powyżej 20 złotych, dodatkowo dowolna kawa dla 2 osób gratis. (Kawiarenka będzie w woj. pomorskim 15 km od Gdyni - więc w Wakacje wpadniesz na kawę. Tylko i wyłącznie dla osoby wpłacającej i osoby towarzyszącej.


Maksymalna kwota jaką można wpłacić to 22.000 złotych jeśli natomiast będą zebrane już jakieś środki, to maksymalna kwota wpłaty to 22.000 minus to co jest zebrane.


Np. jeśli kwota wpłat wyniesie 5 tyś . to maksymalna kwota będzie 17 tyś złotych. itd. Nie przyjmuję bardzo dużych wpłat, które przekraczają kwotę zrzutki - chyba że przy opcji nr 1 :)Indywidualny numer konta zrzutki

72 1750 1312 6889 9431 2665 7285Odpowiem na wszystkie pytania.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 6

MP
Mateusz Plewa
50 zł
PO
PoznajDealera.pl
100 zł
MM
Marcin Matlak
1 zł
 
Hidden data
19 zł

Comments 1

 
2500 characters
  • Marcin Matlak

    Panie Michale, zdobył pan moje zaufanie, a warunki inwestycji oceniam jako bardzo dobre. Sam kiedyś marzyłem o kawiarni, dlatego pierwsza złotówka na początek. Pozdrawiam.