id: 48z7gt

Żarki oczekują na wyjazd wakacyjny - pomóżmy im

Żarki oczekują na wyjazd wakacyjny - pomóżmy im

Our users created 1 167 684 fundraisers and raised 1 215 404 262 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wspólnota Żarki to osoby z niepełnosprawnością intelektualną, ich Rodzice, a czasem całe rodziny oraz młode osoby – studenci, osoby pracujące i młode małżeństwa oraz nasz kapelan Ks.Jakub. Spotykamy się w parafii pw. Św. Józefa w Bielsku-Białej.

Naszą Wspólnotę Żarki która ma przedział wiekowy od 7 do 87 lat łączy wspólna msza święta, wspólne działanie, wspólna modlitwa, wspólny czas posiłku i zabawy, wspólne warsztaty, wspólne wakacje. To wspólne działanie daje nam wiele radości I wzruszeń. Nasi przyjaciele z niepełnosprawnością cały rok czekają w gotowości na wyjazd wakacyjny. Przy każdym spotkaniu pytają kiedy będzie obóz, o obozie opowiadają przez cały rok następny. Nie próżnujemy, każdy ze wspólnoty włączył się do pracy , abyśmy wszyscy mogli wyjechać latem razem. Każdy ma przecież jakiś talent. Wspólnie przygotowaliśmy Dzień Głoszenia I Dzielenia w parafii na Złotych Łanach. Upieczone przez nas i przyjaciół ciasto zasili również nasz wyjazd, wykonaliśmy też nasze rękodzieła, którymi chętnie podzielimy się z darczyńcami ( są to lampiony z makramy, breloki I bransoletki).  Takie momenty działania dla wspólnego dobra są niezwykle budujące we wspólnocie.

           Na obóz letni chcemy wyjechać w lipcu 2024 razem z naszymi przyjaciółmi z Komorowa z Rodzinnego Domu Pomocy. Spośród siódemki osób niepełnosprawnych tam mieszkających większość to sieroty, które tak bardzo oczekują na ten wakacyjny wyjazd.

           Dziękujemy serdecznie za każdy dar serca, który pomoże nam w realizacji tego wspólnotowego wakacyjnego wyjazdu. Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie finansowe i także to modlitewne. My również obejmujemy Was naszą modlitwą.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 14

PI
Piotr
50 zł
OM
Oliwia
300 zł
BK
Beata Kubeczka
100 zł
MA
Maria
200 zł
MA
Magda Korwin
200 zł
 
Hidden data
20 zł
OK
Ola Korwin
100 zł
ŁD
Łukasz Duda
500 zł
JO
Janek
200 zł
NG
Natalia
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!