id: 4e53at

Pomoc Agnieszcze w trudnej sytuacji

Pomoc Agnieszcze w trudnej sytuacji

Our users created 1 189 209 fundraisers and raised 1 252 825 762 zł

What will you fundraise for today?

Description

Przyjaciele jej nie zostawili w potrzebie .


Agnieszka ma 50 lat . Po kilkuletniej , ciężkiej chorobie nowotworowej męża Agnieszka znalazła się w trudnej sytuacji finansowej . Choroba męża Agnieszki wiązała się z leczeniem w Szpitalu Klinicznym im.Rydygiera w Krakowie , Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie , jak również w prywatnych gabinetach lekarskich oraz zakupem leków ratujących i przedłużających życie .

Agnieszka ledwo wiążąc koniec z końcem ( utrzymywała siebie , nastoletnią córkę Izabelę oraz chorego męża z jednej pensji) zaciągnęła pożyczkę , aby sfinansować długoletnie leczenie męża , do końca nie tracąc wiary w jego wyzdrowienie .

Mąż Agnieszki w tym roku przegrał walkę z nowotworem , zostawiająć Agnieszkę wraz z córką w ciężkiej sytuacji materialnej.

Dziewczynka mocno przeżyła śmierć ojca , zamknęła się w sobie . Po wizycie u specjalistów zdiagnozowano u niej nerwicę ,która wymaga stałej kontroli lekarskiej i leczenia .

Agnieszka jest niezwykle , uczciwą , pomocną , serdeczną osobą która ze względu na swoją skromność nigdy nie prosi o pomoc ..

Dlatego my- jej przyjaciele , organizujemy dla niej zbiórkę , aby pomóc Agnieszce w ciężkiej sytuacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 104

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!