id: 4h73ce

Kwiatki na OPAMIĘTANIE - ratujemy polski handel detaliczny i rolnictwo!

Kwiatki na OPAMIĘTANIE - ratujemy polski handel detaliczny i rolnictwo!

Our users created 1 188 482 fundraisers and raised 1 251 482 415 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zamierzamy "podziękować" władzy, za ich ślepotę na sprawy rolnictwa i braku ujęcia rolników w tzw. tarczy antykryzysowej wartej 212 mld zł.

Naszym zadaniem jest pokazać, że rolnictwo to obecnie strategiczny obszar gospodarki. Tylko pilne i mądre decyzje zapewnią konsumentom dostęp do żywności po niewygórowanych cenach.


Organizujemy zbiórkę na odkupienie kwiatów od producenta (po cenie hurtowej), który z powodu epidemii koronawirusa odnotował już w tym momencie gigantyczne straty. I odnotuje jeszcze większe. Jak najprawdopodobniej wielu z nas w najbliższym czasie.. Wszak kwiaty cięte i doniczkowe oraz sadzonki już teraz nie są towarem pierwszej potrzeby a znikoma aktywność społeczeństwa oraz wiele zamkniętych obiektów handlowych ograniczyło ich sprzedaż niemal do zera.


Perturbacje rynkowe i zawirowania w handlu dotkną za moment praktycznie wszystkich. Grupą, która najprawdopodobniej bardzo mocno odczuje kryzys będą rolnicy, którzy są ofiarami nieskutecznie prowadzonej polityki rolnej przez obecną władzę.


Folgowanie zagranicznym korporacjom, przymykanie oka na nieuczciwych pośredników przepakowujących zagraniczne produkty w polskie opakowania, ślepota na fałszowanie oznaczeń przez markety i dyskonty a przede wszystkim brak efektywnego pobudzania rolnictwa do rozwoju skutkować teraz mogą ogromną falą bankructw.


Dlatego stworzyliśmy antywirusowy AGROpakiet dla polskiego rolnictwa i złożymy u Premiera RP petycję o jego pilne wdrożenie; petycję możesz podpisać tutaj:

https://www.petycjeonline.com/signatures/petycja_do_premiera_rp_o_wdroenie_agropakietu_dla_rolnictwa/?u=4692668


Z uzbieranej sumy zakupimy kwiaty, które w przyszłym tygodniu (z zachowaniem zasad bezpieczeństwa) zawieziemy wraz z petycją do przedstawicieli polskich władz z wezwaniem do opamiętania i zauważenia w końcu w tej trudnej sytuacji rolników. Bez nas bezpieczeństwo żywnościowe kraju będzie jedynie PRową mrzonką.


Musimy działać, musimy wywierać presję, musimy szukać różnych dróg do osiągnięcia skuteczności. Jeśli jesteś rolnikiem lub konsumentem i zależy Ci na dostępie do zdrowego jedzenia i niezależności żywnościowej naszego państwa, to nie żałuj 5 zł i wpłać je na tę zbiórkę.

Im więcej kwiatów zakupimy, tym większe wrażenie zrobi nasza akcja!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 78

 
Hidden data
100 zł
DK
Dawid Kraska
100 zł
AD
Adam
100 zł
 
100 zł
EE
Ewela Ewela
50 zł
MK
Michal k.
50 zł
PK
Producent kwiatow do wyrzucenia
50 zł
D
Dariusz C
50 zł
KM
Kamila Musik
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  Powodzenia. Podziwiam Was za to co robicie N ie mogę patrzeć jak marnuje się efekty czyjej ciężkiej pracy

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Robicie super robotę.

  10 zł
 • PK
  Producent kwiatow do wyrzucenia

  Witam
  Dobra robota dzialajcie dalej.
  Niestety moje tulipany tez pojda do wyrzucenia. Jesli bede mial czas to zawioze je pod kancelarie premiera w poniedzialek.
  Pozdrawiam

  50 zł