id: 4hxvx8

Film studencki "PRZEGRYW"

Film studencki "PRZEGRYW"

Our users created 1 188 651 fundraisers and raised 1 251 857 285 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy,


Nazywam się Alexandra Kutsen. Jestem reżyserką krótkich form audiowizualnych. Swój warsztat kształtuję w Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie na codzień uczęszczam na zajęcia z reżyserii oraz montażu filmowego. Pomimo iż, pochodzę z Białorusi, od kilku lat zamieszkuję w Polsce, którą z dumą nazywam domem. Tutejsze doświadczenia stają się inspiracją, którą wykorzystuję w swojej twórczości.


W realizowanych przeze mnie filmach staram się pokazywać proste wydarzenia w sposób nieco kreacyjny. Wierzę, że dzięki temu zabiegowi ukazywane historie stają się bardziej trójwymiarowe i zachęcają widzów do głębszej analizy tego co właśnie obejrzeli.

 


Obecnie, wraz ze studentami innych specjalności filmowych realizujemy krótki film, który opowiadać będzie o problemach napotkanych przez dojrzewającą dziewczynkę - Melę, która pragnie postawić pierwsze kroki w świecie dorosłych. Projekt poświęcony będzie ukazaniu wewnętrznych konfliktów oraz potencjalnych traum, które wiązać się mogą z trudną sytuacją rodzinną u młodzieży. Pragniemy również zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo płynące z internetu oraz to w jak łatwy sposób płynąca z niego manipulacja wpływa na umysły ludzi. Wszystko to będzie okryte problememami pierwszych nastoletnich namiętności. Klimat filmu stworzy obraz nadmorskiej społeczności skejterskiej. 

cvgwXRMSbB0vB1dp.jpg

Aby film mógł stać się rzeczywistością potrzebne jest wiele zaangażowanych osób. W tym przypadku nie jest inaczej. Z dumą chciałabym więc wspomnieć o moich najbliższych współpracownikach, którzy wkładają wszystkie siły w organizację naszego małego przedsięwzięcia.


Mikołaj Bernatowicz - utalentowany operator filmowy. Może pochwalić się wieloma niesamowitymi projektami audiowizualnymi. Pomimo ogromu pracy, której poświęca się bez reszty, znajduje chwilę na rozwój kolejnej pasji jaką jest - deska.

https://bernatowicz.myportfolio.com/


Nikola Zarzycka - absolwentka montażu filmowego oraz studentka Organizacji Produkcji Filmowej. Prywatnie entuzjastka deskorolki. Z ekscytacją podejmuje się nowych wyzwań, a jej wiedza oraz doświadczenie są niezwykle istotne w związku z podjętą tematyką filmu.


Julia Sadowska - studentka Organizacji Produkcji Filmowej. W swoim wachlarzu doświadczeń zgromadziła godną pochwały ilość produkcji krótkometrażowych, które często z dużym poświęceniem nadzorowała ze stanowiska kierownika produkcji.


Niestety z racji, iż nadal jesteśmy studentami, a nasza macierzysta uczelnia - Warszawska Szkoła Filmowa dotychczas nie mogła pozwolić sobie na pomoc finansową dla projektu, stajemy w trudnej sytuacji, aby prosić o wsparcie. Każdą, choćby najdrobniejszą kwotę w pełni przeznaczymy na proces kreacji filmu. Dzięki wsparciu finansowemu z pewnością każdy etap produkcji zyska na jakości, a efekt finalny zachwyci swych odbiorców!


Z naszej strony możemy zaoferować pełne poświęcenie dla sprawy. Hojnym darczyńcom pragniemy również zaproponować drobne upominki z naszej strony, które otrzymacie wraz z premierą filmu:


100 zł - specjalne podziękowanie w napisach końcowych


200 zł - poza podziękowaniami otrzymasz unikalny plakat filmu


500 zł - wraz z innymi prezentami otrzymasz przygotowaną specjalnie dla Ciebie koszulkę, która nawiązywać będzie do konkretnych postaci z filmu!


Zapraszam również do zapoznania się z przygotowanymi przez nasz zespół materiałami, które przybliżą Wam realizowany przez nas obraz.

v5nXyz28lgvU5KZ9.jpgWCRFMXhaCj4RWKee.jpgxwsjoKs6daNTZDri.jpgJkRk8nIXmPcUY79b.jpg


Z góry dziękuję za każdy miły gest i liczę, że niedługo zaprezentuję efekt finalny filmu, który dzięki wsparciu z Waszej strony będziemy mogli nazywać naszym wspólnym dziełem!


z pozdrowieniami

Alexandra

SL1e34p2OxL3SRVA.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 59

MG
Mati G
80 zł
KR
Krzysztof
150 zł
 
User unregistered
20 zł
 
Hidden data
19 zł
MJ
Marta Janicka
50 zł
AK
Amelia Kunysz
ZR
300 zł
WS
Witold Senenko
30 zł
DW
Duśka Wacławik
111 zł
DA
Diana Al Bokaei
10 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!