id: 4p8e5b

Spektakl "#Alicja po drugiej stronie lustra"

Spektakl "#Alicja po drugiej stronie lustra"

Our users created 1 187 373 fundraisers and raised 1 248 719 420 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie,


Jesteśmy Stowarzyszeniem Wy-ja-śnienie, działającym od 2018 roku. Tworzymy i realizujemy projekty artystyczne, kulturalne i edukacyjne z zakresu rozwoju osobistego. Na co dzień jesteśmy tancerzami, mentorami, aktorami oraz performerami. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazujemy pracując z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Rok temu

stworzyliśmy „własnymi głowami, rękami i nogami „ ( scenariusz, reżyseria, scenografia, kostiumy, choreografia) spektakl "#Alicja", który jest nie tylko dziełem scenicznym ale i formą terapeutyczną. Jesteśmy świadomi siły przekazu płynącego ze sceny szczególnie do młodych pokoleń i jego wpływu na ich wychowanie. Staramy się zaprosić wszystkich do aktywnego kształtowania swojego charakteru i szczerej dyskusji dotyczącej ich potrzeb i problemów.


Spektakl wystawiany był w Teatrze „Eko Studio” w Opolu i na organizowanym przez Nas Festiwalu Kocham Cię. Po wielu pozytywnych recenzjach i opiniach Naszych widzów, a także zapytaniach o kontynuacji spektaklu postanowiliśmy podjąć się realizacji dalszych przygód Alicji.


Jako artyści znamy dobrze moc powiedzenia, że "warunki są tam gdzie sami je sobie stworzymy" jednak aktualna sytuacja na świecie nie pozwala nam w pełni wykorzystać potencjału jaki w Nas drzemie, a co za tym idzie zgromadzić potrzebne fundusze.


Spektakl jest pomysłową wariacją na temat jednej z najbardziej uwielbianych powieści wszech czasów Lewisa Carrolla, „Alicja w krainie czarów”. To podróż do krainy pomiędzy snem a jawą. Spotkanie twarzą w twarz z własnymi słabościami. Rozpoznanie siły miłości i samoakceptacji. Spektakl dopasowany do trendów XXI wieku, który porusza takie tematy jak: blogowanie, media społecznościowe , miłość, przyjaźń, autentyczność, przeznaczenie.

Zapraszamy w głąb „króliczej nory”,

by wraz z Alicją przeżyć fantastyczną, pełną magii przygodę


Obsada:

Krzysztof Riewold (Narrator)- artysta, pedagog, instruktor sztuki cyrkowej, absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunku pedagogiki opiekuńczo wychowawczej i terapeutycznej. Półfinalista programu Mam Talent. Żonglujący maratończyk.


Irmina Chocianowicz (Alicja)- tancerka, choreograf, pedagog, dyplomowany instruktor tańca współczesnego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Założycielka i dyrektor Teatru Tańca Oshicat w Opolu. Twórca i reżyser wielu spektakli teatralno-tanecznych.


Radomir Bachar (Królik, Robak)- tancerz, choreograf, pedagog, Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Ukończył Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z zakresu tańca jazzowego w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Współpracował jako tancerz oraz wykonawca z wieloma zawodowymi i amatorskimi teatrami tańca.


Angelika Gnacy (Królowa, Kapelusznik) – tancerka, choreograf, instruktor tańca, warsztatowiec, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, socjolog i politolog. Twórczyni spektakli taneczno - teatralnych jak i profilaktycznych. Właścicielka Agencji Artystycznej Wymiar X, współzałożycielka Akademii Kultury Hip Hop - Hip Hop Budy.


Realizacja muzyczna:

Krzysztof Sorodnik - terapeuta oraz instruktor gry na gramofonach. Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, założyciel szkoły DJ - Wysokie Wibracje, współzałożyciel Akademii Kultury Hip Hop - Hip Hop Budy.


ZEBRANE ŚRODKI ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA:

I. Stworzenie pierwszej części "#Alicja" w wersji online.

• wynajem teatru

• realizacja materiału obrazu i dźwięku

II. Stworzenie i realizacja drugiej części "#Alicja po drugiej stronie lustra".

• wynajem teatru

• reżyseria

• scenografia

• kostiumy

• muzyka

• marketing ( ulotki, plakaty)


Serdecznie zachęcamy Was do wsparcia Naszego projektu i wspólnego działania by Nasz świat stawał się lepszym.

Będziemy wdzięczni za wsparcie <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 5

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Podziękowania
Wprost z króliczej nory wyślą magiczne podziękowania aktory
20 zł

Sold: 2

Ended
Others
PLAKAT
Plakat spektaklu "#Alicja po drugiej stronie lustra" + autografy aktorów
50 zł
Ended
Others
BILET
Bilet na premierę spektaklu "#Alicja po drugiej stronie lustra"
100 zł
Ended
Others
BILETY
Bilet na spektakl "#Alicja po drugiej stronie lustra" + Bilet na Festiwal Kocham Cię 2021
500 zł
Ended
Others
BILETY VIP
2 x Bilet VIP na spektakl "#Alicja po drugiej stronie lustra" + 2 x Bilet na Festiwal Kocham Cię 2021
1000 zł
Ended

Donations 4

 
Hidden data
100 zł
MM
Kisiel
20 zł
MS
Malwa
20 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!