id: 4peefs

Komputer do tworzenia grafiki i animacji 3D

Komputer do tworzenia grafiki i animacji 3D

Our users created 1 187 489 fundraisers and raised 1 248 974 069 zł

What will you fundraise for today?

Description

Chciałbym zacząć tworzyć grafikę 3D oraz produkować własne filmy animowane zarówno dla dzieci jak i dla całej rodziny. Jednak mój komputer jest zdecydowanie zbyt słaby i przy jakiejkolwiek próbie renderowania temperatury sięgają zenitu i komputer się wyłącza. Pomożesz?


Tworzenie grafiki 3D to moje marzenie od dawna


r2df26d1646eded6.jpeg


Grafiką 3D interesuję się od bardzo dawna jednak moje fundusze nigdy nie pozwalały mi na zakup komputera który nie gotowałby się przy próbie wyrenderowania najprostszego modelu 3D a o animacji nie mogłem nawet myśleć. Nauka w takich warunkach jest bardzo ciężka a w niektórych momentach nawet niemożliwa. Dlatego pomyślałem, że może znajdą się jakieś miłe osoby które pomogą mi spełnić marzenia?

Dla jednej osoby kilka złotych to żaden wydatek, a jeśli znajdzie się więcej takich osób to wspólnie można bardzo szybko uzbierać kwotę potrzebną na zakup nowego komputera oraz oprogramowania potrzebnego do tworzenia grafiki oraz animacji 3D.


Bardzo chciałbym tworzyć swoje własne bajki i filmy animowane jednak to nie wszystko, na youtube jest bardzo mało poradników w naszym ojczystym języku dlatego jeśli tylko moje umiejętności będą wystarczające to chciałbym również pomagać innym zacząć swoją przygodę z grafiką 3D oraz animacją ponieważ to jest super sprawa!


Produkcja filmów animowanych


Oczywiście samemu ciężko będzie stworzyć pełnometrażowy film animowany jednak wiadomo, że trzeba zacząć od wiele mniejszych projektów i nabrać doświadczenia a do tego niestety potrzebny jest odpowiedni komputer który da radę w miarę krótkim czasie wyrenderować scenę oraz pozwala w pełni płynnie posługiwać się programem.


v44da0e1e4fb3cd5.jpeg


Poradniki dotyczące tworzenia grafiki 3D oraz animacji


Skoro sam nie mogę w 100% wykorzystać potencjał programu to tworzenie poradników jest całkowicie niemożliwe ponieważ dochodzi jeszcze program do nagrywania pulpitu oraz dźwięku co dodatkowo obciąża procesor.Do takich umiejętności jeszcze długa droga przede mną, jednak jestem pewny, że z Twoją pomocą będzie to wędrówka o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza dlatego jeśli postanowiłeś wpłacić na moje marzenie chociażby kilka złotych to dziękuję Ci z całego serca!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 12

 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
5 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
See more