id: 4phcf9

Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!

Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!

Our users created 1 177 937 fundraisers and raised 1 231 143 131 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, przy współpracy z polską dziennikarką, mieszkającą od lat w kanadyjskim Toronto - Violettą Kardynał, majorem ABW Tomaszem Budzyńskim oraz specjalistką w dziedzinie stosunków polsko - żydowskich, dr Ewą Kurek odkłamują prawdę na temat bezprzykładnej nagonki na nasz kraj w wydaniu "przedsiębiorstwa Holokaust". Filmem tym pokażemy jej źródła, cele oraz mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem. Film "Powrót do Jedwabnego" to pozbawiona szacunku dla fałszywie tworzonych etykietek odpowiedź na trudne pytania opatrzone dotąd klauzulą najwyższej tajności!

4phcf9-df2b9862.png

Wojciech Sumliński

Dziennikarz śledczy, pisarz, publicysta. Autor licznych bestsellerów, wśród których wymienić można m.in. Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego czy Niebezpieczne związki Donalda Tuska.


4phcf9-73d1cfe0.png

Violetta Kardynał

Polska dziennikarka z Toronto

WSPÓŁPRACA:

4phcf9-f127b8e8.pngTomasz Budzyński

Major ABW


4phcf9-4b0e4864.pngdr Ewa Kurek

Specjalista ds. polsko - żydowskich

W przeszłości wierzyliśmy, że bierność Państwa wobec przestępstw ludzi na wysokich stołkach i "autorytetów moralnych", dla których w rzeczywistości liczą się tylko pieniądze i władza (cała reszta, to nieistotne dodatki) było najgorszym, co mogło nas spotkać - dziś wiemy, że jest inaczej.

Absurdalne roszczenia wysuwane ze strony środowisk żydowskich skupionych wokół "Przedsiębiorstwa Holokaust" stanowią zagrożenie dla naszej państwowości - nie tyle nawet dla losu następnych kadencji, co losu następnych pokoleń - rujnując finansowo jej przyszłość i godnościowo jej przeszłość, z której mamy pełne prawo być dumni.

Ujawniając ponure cienie i zachwycające blaski obranej przez nas drogi - niezależnego dziennikarstwa śledczego - zawierzyliśmy dewizie "nie poddawaj się nigdy, bo zawsze może zdarzyć się wszystko" i poznaliśmy najprostszą z prawd: że nigdy nie wiemy, co czeka nas za zakrętem. Mimo takiej dewizy nie spodziewaliśmy się, że już na początku drogi, na etapie wstępnych przygotowań do pracy nad pełnometrażowym filmem dokumentalnym pt. "Powrót do Jedwabnego" (odnoszącym się do książki powstającej pod tym samym tytułem), którego celem jest ukazanie prawdy o relacjach polsko - żydowskich, zderzymy się z rzeczywistością, dla której jest to prawda zbyt prawdziwa, by o niej opowiadać - więcej na: sumlinski.pl.

W Państwa ręce oddajemy decyzję, czy to, że tak jest, oznacza, że tak być musi.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo,

przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad researchem do filmu, którego realizację ogłosiliśmy jesienią 2018 roku. Dziś jesteśmy merytorycznie gotowi, by opowiedzieć Wam tę historię. To historia niezwykła i niepokojąca, opatrzona klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności, pokazująca kuluary wielkiej mistyfikacji, jaką stanowi prowadzona przez "Przedsiębiorstwo Holokaust" długofalowa i podstępna "gra" zmierzająca do pisania historii na nowo, a w konsekwencji - do ruiny naszego kraju. Pragniemy odsłonić kulisy tej "gry", jej przyczyny i skutki, a także mechanizmy kłamstw, dla których fundamentem stałą się zbrodnia w Jedwabnem, zaś "paliwem" ustawa Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST Act), znana jako Ustawa 447.

Aby rozpocząć realizację filmu w duchu wolności i prawdy, bez wchodzenia w uzależniające relacje finansowe, potrzebujemy wsparcia jedynego "szefa", jakiego mamy i jakiego chcemy mieć, a którym jest Opinia Publiczna, nasi Czytelnicy i Widzowie. Od tego zależy, czy uda nam się zrealizować film, którego temat dla tak wielu jest tak ważny, a do którego zdjęcia mają powstawać po obu stronach Oceanu: w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie, w Polsce i w Niemczech. Marzeniem naszym jest, by film ten był niczym kompas, bez którego prędzej czy później gubimy kurs i który pozwala zrozumieć, dokąd zmierzamy.

Pokonajmy tę drogę razem, dając odpór kłamstwom Żydów z "Przedsiębiorstwa Holokaust" - w imię tego co tu i teraz, ale przede wszystkim w imię tych, którzy przyjdą po nas.

W tej sprawie - jak w żadnej innej - przyszłość jest prologiem.

____________________

Wsparcie z zagranicy!

Film POWRÓT DO JEDWABNEGO to projekt realizowany w imieniu wszystkich Polaków - także tych mieszkających poza granicami RP.

Portal zrzutka.pl umożliwia 2 sposoby wsparcia spoza granic naszego kraju:

1. PRZELEW MIĘDZYNARODOWY(SWIFT i IBAN)

Dane przelewu można uzyskać po wejściu w okno "wpłać" i wybraniu płatności przelewem tradycyjnym.

2. KARTA PŁATNICZA/KREDYTOWA

Poprzez wybranie ikony kart MasterCard/Visa lub Masterpass lub Visa Checkout.


4phcf9-67562fd6.png


4phcf9-24c368.png

FACEBOOK: Wojciech Sumliński FACEBOOK


4phcf9-d85d9a7e.png

YOUTUBE: Oficjalne konto YouTube!


4phcf9-c648d08a.png

TWITTER: Wojciech Sumliński TWITTER

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 7

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
WSPARCIE I
Imienne podziękowania mailowe na wskazany adres. 
20 zł

Sold: 697

Ended
Others
WSPARCIE II
Imienne podziękowania w końcowych napisach filmu
50 zł

Sold: 792

Ended
Others
WSPARCIE III
Imienne, listowne podziękowanie, podpisane przez autorów i współautorów + podziękowanie w napisach końcowych filmu.
100 zł

Sold: 1096

Ended
Others
WSPARCIE IV
Opatrzona podziękowaniami autorów i współautorów, limitowana, w twardej oprawie, wersja kalendarza książkowego Wydawnictwa WSR na rok 2020 + Zaproszen...
500 zł

Sold: 122

Ended
Others
WSPARCIE V
Prezentowa, limitowana, opatrzona imiennymi podziękowaniami autorów i współautorów wersja pakietu pt. "Niebezpieczne związki", zawierająca 4 książki w...
1000 zł

Sold: 52

Ended
Others
WSPARCIE VI
Pamiątkowy, imienny ryngraf + opatrzone imiennymi podziękowaniami autorów i współautorów prezentowe, limitowane, w twardej oprawie, wersje książki ora...
5000 zł

Sold: 6

Ended
Others
WSPARCIE VII
Imienne podziękowanie we wszystkich wydrukowanych egzemplarzach książki pt. "Powrót do Jedwabnego" (pierwszy nakład: 30 tysięcy egzemplarzy!) oraz w n...
10000 zł

Sold: 2

Ended

Donations 3779

preloader

Comments 391

preloader