id: 4ptxv3

Rozpoczęcie działalności

Rozpoczęcie działalności

Our users created 1 188 098 fundraisers and raised 1 250 448 487 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy trójką młodych, ambitnych osób, które postanowiły podjąć wyzwanie założenia własnej działalności i odciążyć nasze rodziny. Zawsze marzyliśmy o posiadaniu własnego biznesu, a teraz, gdy czasy nie są sprzyjające dla naszych rodzin , zdecydowaliśmy się działać. Pracujemy w weekendy, wakacje i dni wolne, poświęcając nasz wolny czas na zdobywanie wiedzy z zakresu florystyki i ogólnego pielęgnowania ogrodów.


Nasz plan jest już zaawansowany, mamy gotowe ulotki, opracowany plan logistyczny, cennik oraz umowy dla klientów. Jednak brakuje nam środków na zakup niezbędnego sprzętu. Przez długi czas oszczędzaliśmy, aby nabyć to, co już posiadamy - kosę spalinową, kosiarkę elektryczną oraz podstawowe narzędzia takie jak grabie i łopaty. Chociaż to jeszcze niewiele, chcemy jakoś rozpocząć naszą działalność.


Obecnie potrzebujemy dodatkowych narzędzi, takich jak dmuchawa, spryskiwacz ogrodowy, kosiarka spalinowa, piła spalinowa, siekiere, taczka, a także pieniędzy na paliwo. W zamian za wsparcie jesteśmy gotowi zaoferować promocje na nasze usługi.


Pragniemy podkreślić, że nasza determinacja i chęć rozwoju są silniejsze niż jakiekolwiek trudności. Jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy i z przyjemnością udoskonalimy nasze umiejętności, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi w dziedzinie florystyki i ogrodnictwa.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!