id: 4pubwn

Na wymarzoną gitarę koncertową dla Amelii

Na wymarzoną gitarę koncertową dla Amelii

Our users created 1 186 606 fundraisers and raised 1 247 036 113 zł

What will you fundraise for today?

Updates1


 • 0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kochani! Amelia jest niesamowitą dziewczyną, która właśnie założyła swój pierwszy zespół muzyczny! Pomimo depresji i nieustających bólów głowy codziennie ćwiczy po 4-5 godzin dziennie na gitarze klasycznej. Gra na gitarze jest dla niej najlepszą terapią i celem, dla którego chce żyć i tworzyć!


Od września zaczynają się próby duetu gitara+wiolonczela „KonstancjAmelia”, a wiosną 2021 czeka ją pierwsze podejście do egzaminów na Akademii Muzycznej. Do realizacji tych celów Amelii potrzebna jest koncertowa, lutnicza gitara klasyczna, która kosztuje 14 400 zł (z 20% zniżką). Nawet najmniejsza zrzutka (10zł) przybliża Amelię do jej celu!


Ten model koncertowy Jorge Godoy Albatross https://www.intertonclassic.pl/gitara-klasyczna-lutnicza-jorge-godoy-albatross-c , tylko do końca sierpnia jest dostępny z 20% zniżką. Amelii udało się zaoszczędzić prawie 8 tysięcy i brakuje nam 6400 zł, żeby spełniło się jej marzenie grania profesjonalnych koncertów. Wraz a Amelią wierzymy, że uda się zebrać potrzebną kwotę!


Amelia ćwiczy 5-6 godzin dziennie i jest zdeterminowana osiągnąć sukces, bo jak mówi jej profesor: "Jak się uczciwie ćwiczy, to sukces zawsze będzie." Patrząc na jej determinację i fakt, że przeznaczyła wszystkie swoje oszczędności na ten instrument, wiem, że nic jej nie zatrzyma, chyba tylko jeśli sama zwątpi w siebie. Dlatego proszę Was, abyście Wy również wsparli tę młodą przedsiębiorczą kobietę i pokazali, że także wierzycie w jej sukces!


jb82420af93f43ed.jpeg


My w ciągu roku opłacamy wszystkie prywatne lekcje muzyki Amelii, ale wakacje to sezon ogórkowy dla nauczycieli angielskiego, a corona wirus zjadł nam całe oszczędności i to nawet te plastikowe ;-).


Jeżeli ktoś ma problem z dawaniem to zachęcamy do brania. W zamian za darowizny oferujemy możliwość poprawienia swojego języka angielskiego u wykwalifikowanych lektorów, w tym native speakers, na lekcjach online. Przeliczniki godzinowe do uzgodnienia. Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/angielskiwesola lub prosimy o kontakt pod numerem: 501 645 913


A jak ktoś planuje ślub lub uroczystość rodzinną w najbliższym roku to duet „KonstancjAmelia” powinien być gotowy z pierwszym repertuarem przed Wigilią 2020.


Zapraszamy i z góry Dziękujęmy za wsparcie, zarówno to finansowe jak i w przekazywaniu naszej zrzutki Waszym znajomym i rodzinie!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Video Hula-dance do ulubionej muzyki
Dla koneserów proponuję specjalne nagrania video z hula-dance do Waszej ulubionej muzyki. Czyli, przy darowiznach powyżej 400 zł macie ode mnie prywat...
400 zł
Ended

Donations 10

HH
Małgorzata Hikiert
200 zł
IP
Izabelka
100 zł
 
Hidden data
100 zł
JK
Joanna Kujda-Dobrowolska
80 zł
 
Hidden data
50 zł
EB
Ela
50 zł
 
Hidden data
30 zł
EK
Ewa kronenberg-kozlowska
30 zł
PP
25 zł
TL
Thomas Law
1 zł

Comments 1

 
2500 characters
 • EB
  Ela

  Kibicuje I trzymam mocno kciuki!;)

  50 zł