id: 4uvgx5

Turnus rehabilitacyjny i leczenie dla 29 letniego Damiana

Turnus rehabilitacyjny i leczenie dla 29 letniego Damiana

Our users created 1 190 083 fundraisers and raised 1 254 421 942 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nazywam się Ilona, jestem mamą 29 letniego Damiana, który od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję , jest po złamaniu biodra, do którego doszło w trakcie ataku padaczki, samodzielnie nawet nie siedzi. Damian to takie duże dziecko, które cieszy się z drobiazgów, a cierpi jak dorosły. Jest coraz trudniej… Sama jestem po operacji na kręgosłup już 8 lat jednak obecnie ból jest tak straszny jak przed operacją . Zaciskam jednak zęby i walczę o Damiana . Płacze po nocach z bólu i bezsilności . Damian ma szansę na skorzystanie z turnusu rehabilitacyjnego jednak nie mamy środków . Ostatnia szansa jest w tym że znajda się wspaniali ludzie gotowi pomoc Damianowi i wesprą naszą zrzutkę .


Spotykamy się często z obojętnością, ale czy to ma nas wykluczyć z wspólnego życia na ziemi, które Wszyscy mamy jedno?. Wierzymy, że na swojej drodze w naszej ciężkiej co dziennej pracy, spotkamy ludzi o wielkim sercu, którzy nie przejdą obojętnie i pomogą wspierać zdrowie i życie DAMIANA...."

 

 

Padaczka wykańcza Damiana


 

Dotychczas w miarę możliwości starałam się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania syna. Damian był leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiatrowie, Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku, w ośrodku w Darłowie i Mielnie.          

Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Damian bardzo dobrze odbiera zmianę klimatu, co mobilizuje go do ćwiczeń i walki z własną chorobą.

Z Miłości do Syna mama ILONA LACKOWSKA.

 

 

Błagam o pomoc. Odpowiem na wszelkie Państwa pytania, rozwieję wątpliwości, serdecznie też zapraszam by nas odwiedzić i poznać Damianka osobiście, on uwielbia poznawać nowych ludzi.

Dane konta­­­­k­towe:

Damian Lackowski, ul. Długa 77, 89-652 Łąg.

Tel: 667 146 911d9ff8e28df1911a5.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 42

MM
Monika
500 zł
BU
Bartosz Urbański
500 zł
JP
Jarosław Pągowski
300 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
300 zł
MJ
Magdalena Jerin
200 zł
KW
Konrad
100 zł
 
Hidden data
100 zł
GP
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!