id: 4vygpu

Nowe życie dla najsmutniejszego kota Blokersa. Operacja gnijącej jamy ustnej i leczenie!

Nowe życie dla najsmutniejszego kota Blokersa. Operacja gnijącej jamy ustnej i leczenie!

Our users created 1 188 134 fundraisers and raised 1 250 585 146 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!


Niedawno w moje ręce trafił najsmutniejszy kot na świecie - Blokers. Blokers dostał takie imię bo przez 2 miesiące czekał pod blokiem w Mszczonowie, aż ktoś po niego przyjdzie i go zabierze. Ze zgniłymi zębami, w deszczu i zimnie, po prostu czekał.


W końcu ratunek nadszedł - miejscowa działaczka zabrała go do weterynarza, który stwierdził białaczkę. Złe wyniki krwi i totalna rezygnacja kota sprawiła, że obawialiśmy się najgorszego, a spanikowana działaczka nie chciała mierzyć się z zaraźliwą chorobą i natychmiast przekazała mi kota.


Blokers już pod moją opieką trafił do Fundacji El Gato i do weterynarza, gdzie okazało się, że wyniki białaczkowe są niejednoznaczne... Do tego popękane i bardzo suche poduszeczki, nadżerki w buzi kota i niesamowicie okropny zgniły zapach z pyszczka. Pogłębiona diagnostyka pokazała, że kot cierpi na limfocytarno-plazmocytarne zapalenie jamy ustnej u kotów. Kot nie jadł, nie chodził i stał się całkowicie obojętny.


Nie tylko choroba jamy ustnej i zgniłe dziąsła zjadały kota od środka, były to także robaki i pchły, a przede wszystkim smutek i rezygnacja. Musieliśmy mu pomóc.


Razem z lekarzami podjęliśmy decyzję o sanacji wszystkich zębów Blokersa, był to jedyny ratunek, aby ten mógł przestać odczuwać ciągły ból, a przede wszystkim - aby zaczął jeść. Sanacji dokonał niezastąpiony chirurg dr Jabłoński i operacja udała się - dzielny Blokersik dochodzi do siebie w domu tymczasowym. Do końca życia będzie już musiał spożywać miękki pokarm i być pod stałą opieką lekarza, wierzymy jednak, że Blokersik odzyska chęć do życia i znowu uwierzy w to, że kolejny człowiek go nie zostawi <3


Bardzo prosimy Was o pomoc w opłaceniu operacji i leczenia Blokersa - poprzednia zbiórka pokryła koszta pierwszych wizyt lekarskich i specjalistycznego jedzenia, ale teraz musimy opłacić operację sanacji, dalsze leczenie i utrzymanie.


Obecnie posiadam pod opieką finansową 14 kotów, dlatego bardzo bardzo bardzo proszę o pomoc! Ten kot otrzymał drugie życie <3d6E0SvjgxdrChN7L.pngB6I5CZXXPpkvLk8p.pngY47eszs9aB5wRgab.pngprGu5n4mtYjnY8q3.pngtPUTSKQFXkUw4g58.pngWhXGTGUhtQdCr2NF.pngEDQL8GuQw3GUKTvb.pnghRfw693E2VgjjFbh.pngnFpdYi9tKj58cLZ6.jpgLYZ3TWOn83T1OUiW.jpg
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 37

KK
Krzysztof Konończuk
100 zł
DS
Dominika
30 zł
 
Hidden data
10 zł
OG
Olga Gruszewska
50 zł
BC
Piotr
50 zł
SW
Alina
80 zł
 
Hidden data
50 zł
AT
Anna
10 zł
SK
Stan
100 zł
EM
Ewa Mikus
30 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!