id: 53s38p

Walka z Hazardem

Walka z Hazardem

Our users created 1 188 301 fundraisers and raised 1 251 143 854 zł

What will you fundraise for today?

Description

Około rok temu straciłem moje auto w wypadku samochodowym , którego nie byłem sprawcą , lecz ubezpieczyciele nie wypłacili mi odpowiadającej kwoty strat. Było to coś na co pracowałem bardzo długo . Od 15 roku życia pracowałem gdzie się da . Pieniądze mnie się nigdy nie trzymały , ale od 18 roku życia zmieniło się to , umiałem je poszanować , pierwsza praca na umowę i inne życie niż będąc niepełnoletnia osobą . Od czasu wypadku wpadłem w HAZARDOWY SZAŁ , grałem wszędzie , obstawiałem wszystko . Na początku moim celem było uzbierania se na lepsze auto . W hazardzie jak to w hazardzie na początku szło wspaniałe , lecz później wszystko runęło . Przegrałem wszystkie pieniądze za moje auto i zacząłem brać pożyczki brałem non stop . Cały czas przegrywając pieniądze , mówiłem sobie , że skoro pracuje to kiedyś z tego wyjdę . Aż jestem w momencie gdzie jestem teraz i zakładam ta zrzutkę . Mam olbrzymie długi na kwotę właśnie około 35 tys zł . Chciałem wziąć jakiś kredyt coś w tym stylu i spłacać terminowo co miesiąc , lecz moja sytuacja finansowa nie zezwala na to , szczególnie dlatego iż mam umowę na zlecenie . Jestem osobą , która właśnie ma 20 lat i skończyła teraz szkole i chciała by iść na studia budowlane . Niestety przez moja głupotę nie jestem w stanie iść na nie . Szukałem jakiś pożyczek u osób prywatnych tez nic nie znalazłem , wszyscy mówili , ze za młody albo nie ma odpowiednich dochodów . Dochód mam , szczególnie teraz gdy nie mam szkoły umiem wyciągnąć około 5 tysięcy złotych ze wszystkich moich dochodów (stypendium , praca , inne dorywcze działania ) , lecz muszę spłacać moje długi i cały czas stoję w miejscu . Jest to spowodowane tym , ze brałem tak zwane chwilówki . Udzielane są one na miesiąc i później trzeba je przedłużać i oczywiście za nie płacić . Pewnie zapytacie się mnie czemu nie znajdę pomocy u rodziny ? Rodzice dowiedzieli się o tym kiedy miałem długi na około 10 tys zł . Dali mi 5 tys zł ,bo powiedziałem im , ze mam takie długie a nie większe . Wtedy powiedzieli , ze jak zrobię to jeszcze raz wywala mnie z domu , pomimo tego ze pomogli w jakiś sposób to cały czas miałem dług ale nie powiedziałem im o tym bo mamie pękło by serce . Z innymi członkami rodziny mam mały kontakt i wiem ze gdybym poprosił o pomoc ich , odrazu by powiedzieli rodzicom . Od miesiąca już nie gram . Zablokowałem wszystkie konta hazardowe itd . Jestem umówiony na terapie w najbliższym terminie bo cały czas z tylu głowy chce mi się grać .


Z tego miejsca chciałbym was bardzo poprosić o pomoc w walce z moimi długami . Wiem ze dużo osób teraz powie , ze sam to zrobiłem to sam to spłać. I będą mieć racje , lecz może warto spróbować opowiedzieć o swoim problemie .


jeśli ktoś był by mi w stanie udzielić pożyczki / kredytu prywatnie prosił bym o kontakt na maila . [email protected]0Y2BTt2AlsbAYOLa.jpgThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!