id: 55mevr

Odbudowa Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyświeciu

Odbudowa Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyświeciu

Our users created 1 189 957 fundraisers and raised 1 254 131 594 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo,


Z ogromną nadzieją i entuzjazmem zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszej społeczności w realizacji znaczącego projektu odbudowy Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyświeciu oraz sali spotkań, która odgrywa kluczową rolę w życiu lokalnej społeczności. Po 18 latach starań i oczekiwania mamy szansę na przekształcenie marzeń w rzeczywistość.


Przez ostatnich 18 lat nasza siedziba znajdowała się w wynajmowanym przez Gminę garażu który należy do Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu. W Miejscu nie przystosowanym i całkowicie nie odpowiednim do takich działań. Po ogromnych trudach i bardzo ciężkim czasie widzimy nadzieję na lepszą zmianę.


Niedawno otrzymaliśmy budynek, który, choć obecnie wymaga całkowitego remontu, kryje w sobie ogromny potencjał i fundament naszych przyszłych działań.

Nowa strażnica OSP i sala spotkań będą miejscami, w których nasi ochotnicy będą gotowi poświęcić swój czas i umiejętności, aby służyć społeczności, oraz przestrzeniami, w których nasi mieszkańcy będą mogli spotykać się, integrować oraz organizować różnorodne wydarzenia społeczne.Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli nam zrealizować ten ambitny projekt. Każda darowizna, jaką zechcecie Państwo przekazać, przyczyni się do odnowienia naszej społeczności i uczyni naszą wioskę bezpieczniejszą i bardziej żywym miejscem.

Bardzo doceniamy każdą formę wsparcia, jaką jesteście Państwo w stanie nam zaoferować. Jesteśmy gotowi dostarczyć wszelkie informacje na temat postępu prac przy odbudowie strażnicy i sali spotkań.Aktualne prace można również obserwować w mediach społecznościowych:

FB – OSP MIĘDZYŚWIEĆ

https://www.facebook.com/profile.php?id=100079312645563Dziękujemy z całego serca za rozważenie naszej prośby i za każdą pomoc, jaką jesteście Państwo w stanie nam udzielić. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla naszej społeczności.Z poważaniem,Druhowie OSP Międzyświeć

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 34

K.
K.K.G.
100 zł
PA
Paulina
20 zł
DA
Daw
20 zł
JG
Jakub Garbacz
50 zł
JK
Jacek
100 zł
MS
Maja Shearer
100 zł
SS
Sołtys Stanisław O.
300 zł
 
Hidden data
10 zł
AI
Aga i Zygmuny
200 zł
AI
Dżambo i Luna
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!