id: 55pa3j

Wsparcie działalności Familijnego Klubu Sportowego

Wsparcie działalności Familijnego Klubu Sportowego

Our users created 1 189 446 fundraisers and raised 1 253 262 282 zł

What will you fundraise for today?

Description

Klub obecnie występuje w Klasie A. W pierwszym roku po przystąpieniu do struktur ŚZPN, wywalczył awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Rok wcześniej zadebiutował nieformalnie w Pucharze Polski. We wcześniejszych latach występowaliśmy w Amatorskiej Lidze Brody.


Klub przeprowadza jedne z największych turniejów charytatywnych w województwie (Turniej dla Kasi, Turniej dla Mai czy ostatnio organizowany Turniej dla Patryka), organizujemy pikniki rodzinne i imprezy pod nazwą Familijne Igrzyska, organizujemy akcje krwiodawstwa czy zbierania dawców szpiku kostnego. W krótkim czasie staliśmy się widoczni na mapie województwa świętokrzyskiego i nie tylko.


Sytuacja Klubów sportowych w obecnej sytuacji staje się nieciekawa. Nasz Klub posiada partnerów głównych w postaci dużych firm, które obecnie nie wykonują zleceń oraz małych firm, często jednoosobowych, które obecnie są pozamykane lub dopiero startują po kilku miesięcznej przerwieu. Dla nas może to być koniec piłkarskiej przygody.


Budżet Klubu to 30 tys złotych. To min opłata sędziów (wzrost od tej rundy), wyjazdy, księgowość, sprzęt sportowy, opłata za służbę medyczną, spikera, koszty związkowe, opłata za rejestrację zawodników, opłata żółtych i czerwonych kartek.


Warto nadmienić ze w klubie pracujemy za darmo, wszyscy zawodnicy również grają za darmo. Każdy członek Klubu płaci składki. Nie jesteśmy w obecnej sytuacji w stanie zabezpieczyć budżetu. Tym bardziej że wpłaty od sponsorów miały wpłynąć przed runda rewanżową. Niestety sytuacja uległa obecnie zmianie.


jeca6e5c7be75877.jpegNajwiększa wpłata będzie nagrodzona sponsorem pierwszego meczu ligowego rozegranego po kryzysie spowodowanym przez wirus, co przełoży się na zaistnienie firmy czy osoby prywatnej w mediach społecznościowych oraz wielokrotne powtórzenie sponsora przez spikera podczas meczu. Kolejne wysokie kwoty będą sponsorowały kolejne mecze.

Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy oczywiście zostaje anonimowy.hbb52a700b8f1ac1.jpegd7f8495faabaa467.jpegmc92058d727051aa.jpegj04ec07c46f7378f.jpeg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 3

KR
Ekipa remontowa
1 000 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!