id: 589g5a

Rozwój zespołu Dosello (Wiolonczela and Handpan)

Rozwój zespołu Dosello (Wiolonczela and Handpan)

Our users created 1 188 065 fundraisers and raised 1 250 360 442 zł

What will you fundraise for today?

Description

Muzyka płynie przez Nasze serca nieprzerwanie od pierwszego spotkania. Każde muzyczne spotkanie i próba jest przejawem magicznej, niewerbalnej komunikacji, w którą wchodzimy wraz z Naszymi instrumentami. 

Bawimy się muzyką, komponujemy muzykę, jedocześnie łamiemy utarte stereotypy tak aby wychwycić w tym połączeniu harmonię.

Tworzymy relację przyjacielską, bardzo istotne jest dla Naszego zespołu pielęgnowanie siebie każdy z osobna, po to aby tworzyć duet silny, zdrowy i przede wszystkim szczęśliwy!

hnhgieLPf951cMNr.jpg

Nasze zasięgi powoli się zwiększają, z tygodnia na tydzień przychodzą Nam kolejne propozycje zagrania koncertów.

Aby realizować Nasze plany i pomysły muzyczne, potrzebujemy zasobów, które umożliwią Nam wzbogacenie repertuarów Naszych podróży dźwiękowych, budząc tym samym jeszcze większą ciekawość Naszych słuchaczy!


Do tych zasobów należy między innymi zgromadzenie:


  • Dobrej jakości nagłośnienia: mikrofony, wzmacniacze, samplery, interfejsy audio.
  • Nowe instrumenty pomocnicze oraz konserwacja obecnych (strojenie Handpana, wymiana strun Wiolonczeli). Chcielibyśmy wzbogacić Nasze kompozycje dodatkowymi instrumentami, pasującymi do tego rodzaju muzyki.
  • Promocja (produkcja oraz montaż filmów na YouTube, teledysków, pokrycie kosztów sesji zdjęciowych, grafiki, reklamy)O zespole: Zespół składa się z duetu: Diunacello (wiolonczela) oraz Urbanello (Handpan). Los sprawił, że nazwy Naszych solowych postaci są charakterem zbliżone do siebie. Tworzymy nowoczesny rodzaj muzyki, otrzymanej poprzez połączenie dwóch instrumentów:


Wiolonczela o temperamentnym brzmieniu, mogącym wprowadzić w stan rześkości, żywotności i dynamizmu, jak również zabrać w rejony nostalgii, melancholii oraz spokoju. Jako instrument klasyczny, doskonale dostraja się do otoczenia, budując odpowiedni rytm.


Handpan jako instrument wykonany ze stali o błogim i anielskim brzmieniu, nawiązującym do głębokiej kontemplacji. Gatunek perkusji melodycznej, z pomocą której buduje się szereg fenomenalnych sekwencji prezentujących poszczególne kompozycje.


Charakter Naszej muzyki cechuje się wyjątkową wszechstronnością. Do Naszego zadania należy płynne opowiadanie najróżniejszych historii o zmiennej rytmice, barwie oraz melodyce. 

Kiedy występujemy jako duet, Nasze instrumenty nawiązują magiczną formę niewerbalnej konwersacji, która rozpoczęła się niemalże od pierwszego spotkania.———


Diunacello- Dagna Krause (wiolonczela)- Gram na wiolonczeli od szóstego roku życia. Ukończyłam studia muzyczne w Poznaniu, później na stałe wróciłam do rodzinnego Elbląga. 

Przeszłam przez różne prace i zajęcia: asystentka biurowa, recepcjonistka, opiekunka, terapeutka zajęciowa... Od lipca 2022 wróciłam do koncertów full time. Wiolonczela czekała na mnie jak najlepsza przyjaciółka.

Tworzę, tańczę, piszę, maluję i kocham przy muzyce. Jest naturalna jak oddychanie, towarzyszy mi w drodze i dopełnia życiowe doświadczenia. Grywam w różnych przestrzeniach - teatr, festiwale taneczne, przystań nad rzeką Elbląg czy nawet jesienne jabłkobranie u znajomych. 

Uwielbiam rozmawiać ze słuchaczami językiem wiolonczeli. Rodzi się wtedy zupełnie nowa i zaskakująca jakość.

Dasz się zaprosić w tę podróż?


https://www.facebook.com/diunacello

jiDE6rA3ZbWqUtdX.jpg


Urbanello- Damian Urbaniak (Handpan)- Na co dzień zajmuję się tworzeniem muzyki Handpanowej, którą kocham niebywale. Organizuję koncerty, dzieląc się własnymi kompozycjami.

Jest to wyraz mojej autentyczności, ekspresji i charakteru. Niosę dla ludzi tę wibrację jako symbol prowadzący do wyciszenia, rozluźnienia i spokoju. Handpan jest dla mnie narzędziem przenoszącym w zupełnie inny wymiar rzeczywistości.


Fascynuje mnie holistyczne podejście do życia człowieka a inspirację oraz wiedzę czerpię z zapisków Tradycyjnej Medycyny Wschodu.

Na co dzień realizuję się także jako masażysta, praktykując masaż Lomi Lomi Nui oraz Shiatsu Bodywork.

Uwielbiam obcować z naturą, wyjazdy w góry i bawić się życiem.

To wszystko powoduje, że moje ciało czuje się zdrowe i silne.

Podzielę się namiastką dobrej energii także z Tobą! 


https://www.facebook.com/profile.php?id=100086707797004

https://youtube.com/@urbanello

https://instagram.com/urbanello.music?igshid=YmMyMTA2M2Y=

ugeS3t8Yn7ZY9n21.jpgZa wszelką pomoc każdemu z osobna z całych serc dziękujemy!

za dołożenie cegiełki dla rozwoju Naszych marzeń, realizacji siebie w muzyce i niesieniu nowej muzyki świata!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 3

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Arts & Crafts • Hand made
Ręcznie robione kolczyki
Wykonane z gliny samoutwardzalnej, malowane na różne kolory, zabezpieczone wodnym lakierem. Bigle ze stali szlachetnej, nie uczulające. Oferujemy możl...
50 zł

Sold: 1

Ended
Tickets & Vouchers • Spa, Massage
Sesja masażu 60min.
Sesja masażu klasycznego bądź Shiatsu Bodywork, z Damianem, do ustalenia indywidualnie.Sesja odbędzie się w Gdańsku we wskazanym miejscu
200 zł
Ended
Electronics & Music • Music
Prywatny koncert zespołu Dosello
Zaprosimy Cię na osobisty koncert na terenie Polski. Dojedziemy do Twojego miasta w uzgodnionym odpowiednio wcześniej terminie.
1000 zł
Ended

Donations 4

 
Hidden data
hidden
AD
Adi
20 zł
 
Hidden data
hidden
KM
Wojtek
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!