id: 5a3yxy

Co 11 minut jeden nastolatek na świecie odbiera sobie życie | Miło Cię widzieć

Co 11 minut jeden nastolatek na świecie odbiera sobie życie | Miło Cię widzieć

Our users created 956 474 whip-rounds and collected 962 445 612 zł

What are you collecting for today?

Description

Co 11 minut jeden nastolatek odbiera sobie życie*


Miło Cię widzieć to kampania społeczna tworzona przez młodych, dla młodych. Naszym celem jest szerzenie wiedzy na temat problemów związanych z psychiką. Widzimy, że nastolatkowie zmagają się z wieloma trudnościami w sferze emocji. Statystyki samobójstw wśród młodzieży są niepokojące, podobnie jak stan ochrony zdrowia oraz świadomość społeczna – właśnie dlatego powstał nasz projekt.


Miło Cię widzieć tworzy piątka licealistów: Kacper, Zuza, Maria, Grzegorz oraz Maciek. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas chęć działania.

4lmf7Dz8jw0j5FfS.jpg

Po co utworzyliśmy zrzutkę?

Dzięki Twojemu wsparciu możemy prowadzić realne działania, dzięki którym dotrzemy z naszym przekazem do szerokiego grona odbiorców. Mamy ambitne plany na kampanię w social mediach i poprzez nośniki typu billboardy, ekrany LED itp. - ale żeby to się udało, potrzebujemy środków finansowych na działanie. Działamy pro bono - nikt z członków zespołu nie odnosi żadnych korzyści majątkowych.


Zostań Partnerem lub Sponsorem

Jeśli chcesz, aby Twoje logo znalazło się na materiałach promocyjnych projektu, prosimy o kontakt pod adresem [email protected] przed wpłaceniem na zrzutkę. Dziękujemy!


iKSXtCKaEJGm7h9s.png

*Według UNICEF co roku na całym świecie około 46 tys. młodych ludzi odbiera sobie życie - średnio co 11 minut

Projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Rewards / offers 6 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Active created by organizer:
Sports, hobbies, tourism • Hobby • Collecting
Arkusz naklejek
Wyjątkowy gadżet projektu Miło Cię widzieć może być Twój! Wybierz nagrodę i zgarnij arkusz naklejek z logo naszego projektu. Naklejki wydrukowane są na folii, dzięki czemu mogą posłużyć na długie lata! Wysyłka naklejek zgodnie z dostępnością, najpóźniej na przełomie marca/kwietnia 2023.
49 zł
End in 27 days!
Donation & Thanks
Pamiątkowe podziękowanie
Pamiątkowe podziękowanie za wsparcie działań naszego projektu - wprost pod Twoje drzwi.Wolisz być eko? Zaznacz opcję wysyłki elektronicznej - na swojego maila otrzymasz podziękowanie w wersji do samodzielnego druku.Wysyłka podziękowań na przełomie marca/kwietnia 2023.
99 zł
End in 27 days!
Home & Garden • Kitchen • Serving Dishes
Pamiątkowy kubek
Pamiątkowy czarny, matowy kubek z nadrukiem Miło Cię widzieć. To właśnie z tego kubka najlepiej smakuje poranna kawa, jak i wieczorna herbata.Do koszulki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka kubków na przełomie marca/kwietnia 2023.
369 zł
End in 27 days!
Fashion • Men's clothing • T-Shirts & Polos
Pamiątkowa koszulka
Pamiątkowa koszulka wyprodukowana przez Pan tu nie stał w Łodzi specjalnie dla projektu Miło Cię widzieć. Wzór zaprojektowany przez nas idealnie sprawdzi się zarówno w okazjach nieformalnych, jak i tych wymagających przełamania barier i pokazania czegoś od siebie!Do wyboru rozmiar koszulki (S-XL). Krój unisex.Do koszulki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka koszulek na przełomie marca/kwietnia 2023.
369 zł

Purchased 1

End in 27 days!
Donation & Thanks
Pamiątkowa statuetka
Pamiątkowa statuetka idealnie odnajdzie się w Twoim biurze/domu! Stworzona i zaprojektowana od zera przez członków projektu Miło Cię widzieć będzie cieszyła oko na długie lata.Do statuetki dołączamy pamiątkowe podziękowanie.Wysyłka statuetek na przełomie marca/kwietnia 2023.
499 zł
End in 27 days!
Donation & Thanks
Tytuł Sponsora projektu
Zostań Sponsorem projektu Miło Cię widzieć! Wybierając ten typ wsparcia, otrzymujesz od nas możliwość umieszczenia Twojego logo na stronie internetowej projektu, dedykowanego postu w mediach społecznościowych i na blogu projektu oraz otrzymania pamiątkowego podziękowania.W przypadku wybrania tej nagrody, prosimy o kontakt z Kacprem pod adresem: [email protected]łka podziękowań na przełomie marca/kwietnia 2023.
999 zł

Purchased 1

End in 27 days!

Contributors 24

 
Hidden data
27 zł
 
Hidden data
hidden
BA
Bartłomiej Adach
19 zł
OS
Oliwia skonka
hidden
AK
Ania Krebs
450 zł
AG
Adam Galka
1 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
5 zł
KI
Kacper Pietrzyk
30 zł
See more

Comments 2

 
2500 chars
 • BA
  Bartłomiej Adach

  Witam, z tej strony zinfiltrowany kierowca ciężarówki.
  Cel szczególny, niestety w miarę moich obecnych możliwości finansowych jedynie 19zł.
  Pozdrawiam.

  19 zł
 • AK
  Ania Krebs

  Jestem pełna podziwu. Chapeau! Życzę powodzenia projektu!

  450 zł