id: 5ckdh6

Dysplazja - auć. Lwica w potrzebie

Dysplazja - auć. Lwica w potrzebie

Our users created 1 177 934 fundraisers and raised 1 231 124 439 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani, malutka 6-miesięczna Tayla pilnie potrzebuje Waszego wsparcia.

Nasza historia zaczyna się od dostrzeżenia kulawizny przedniej lewej łapy około miesiąca temu. Pierwszy ortopeda z jakim się spotkaliśmy zbagatelizował objawy- Tayla dostała leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, które chwilowo przyniosły efekt. Po skonsultowaniu się z innym ortopedą wykonaliśmy badanie RTG, z którego wynika, że Tayla ma dysplastyczne stawy łokciowe. Ponadto okazuje się, że również problem tkwi w tylnych łapach- a mianowicie występuje nadwichanie rzepek do przyśrodka i kości udowe nie rosną poprawnie.

Tayla to chow chow, u których występuje bardzo duże obciążenie chorób stawów, jednak nie spodziewaliśmy że spotka to akurat nas. Jesteśmy z nią bardzo zżyci, wypełnia naszą codzienność i chcemy zapewnić jej jak najlepszą opiekę w czekających na nas trudnych chwilach. Jest to nad wyraz ruchliwy psiak, kocha biegać za ptakami i bawić się z innymi psimi kolegami i koleżankami na osiedlu.

Niestety leczenie jakie nas czeka jest bardzo drogie, szczególnie w tych ciężkich czasach dla większości i odłożenie tak dużej sumy w tak krótkim czasie przekracza nasze możliwości finansowe.

Jesteśmy już umówieni na wykonanie tomografu komputerowego zarówno przednich jak i tylnych łap w celu postawienia jak najbardziej rzetelnej diagnozy i opracowania przez lekarza ortopedę najlepszej metody leczenia.

Wstępnie koszty leczenia przednich i tylnych kończyn wycenione jest na 8 000 zł. Musimy zacząć działać jak najszybciej póki Tayla jest w fazie wzrostu- leczenie da nam najlepsze rezultaty dobrze prosperujące na przyszłość. Dlatego czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Każda złotówka ma znaczenie i jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 14

TP
Tajfun
200 zł
RZ
Ragnar z rodzicami
70 zł
TE
Teodor
50 zł
KS
Zoe z mama
30 zł
 
Hidden data
20 zł
CZ
Chrupcio z rodzicami
20 zł
 
Hidden data
20 zł
AP
szarpaki.pl
6 zł
 
Hidden data
5 zł
 
Hidden data
5 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!