id: 5ez2gw

Wspieraj zawodniczki Panthers Wrocław Lacrosse na Mistrzostwach Europy!

Wspieraj zawodniczki Panthers Wrocław Lacrosse na Mistrzostwach Europy!

Our users created 1 186 877 fundraisers and raised 1 247 676 661 zł

What will you fundraise for today?

Updates2


 • Szanowni,

  Gorąco dziękujemy za wpłatę 6 tysięcy złotych! Dzięki Waszej hojności możemy nie tylko trenować, ale też zjeść coś więcej niż makaron z ketchupem. Treningi idą pełną parą, więc trzymajcie za nas kciuki – obiecujemy, że wrócimy z medalami (lub przynajmniej z dobrymi historiami do opowiedzenia).

  Z uśmiechem i wdzięcznością,

  Kociaki

  JJzbwSPkxiNOIqow.jpg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Wspieraj zawodniczki Panthers Wrocław Lacrosse na Mistrzostwach Europy!


Cześć Wszystkim!


Jesteśmy zawodniczkami wrocławskiej drużyny Panthers Lacrosse, które mają zaszczyt reprezentować nasz kraj na nadchodzących Mistrzostwach Europy w lipcu w Portugalii. To dla nas ogromne wyzwanie, ale również niezwykła okazja, by pokazać światu, co jesteśmy w stanie osiągnąć jako zespół.


Lacrosse to dla nas nie tylko gra. To pasja, to życiowa misja. Marzenie o reprezentowaniu naszego kraju na arenie międzynarodowej stało się rzeczywistością dzięki ciężkiej pracy na treningach, wytrwałości i poświęceniu na boisku.

Jednakże, aby móc w pełni skoncentrować się na osiągnięciu sukcesu, potrzebujemy Twojego wsparcia. Organizacja takiej podróży, uczestnictwo w turnieju oraz zapewnienie odpowiednich warunków treningowych wymaga znacznych nakładów finansowych. Dlatego zwracamy się do Was, naszych przyjaciół, rodzin, i wszystkich miłośników sportu, z prośbą o wsparcie naszej zrzutki.


Twoja pomoc pozwoli nam na pokrycie kosztów podróży, zakupu sprzętu oraz opłacenie trenerów i specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć nasz cel - zdobycie medalu na Mistrzostwach Europy.

Każda, nawet najmniejsza kwota, przyczyni się do naszego sukcesu. Niezależnie od tego, czy to 10 czy 100 zł, Twoje wsparcie będzie dla nas nieocenione.


Dziękujemy Ci za każdy gest solidarności i zaufanie, jakim obdarzasz naszą drużynę. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!


ZOBACZCIE JAK GRAMY:

https://www.instagram.com/reel/CqmwpJjjYN2/

https://www.instagram.com/reel/Cj521osjgTM/


Zawodniczki Panthers Wrocław Lacrosse w składzie:


Depta Iwona: niezwykle szybka i zwinna zawodniczka, jak zagryzie zęby to budzi postrach w każdej z przeciwniczek, waleczna pomocniczka, nie odpuści żadnej piłki, najtwardsze łydki w PLLK

518LtLkfaaytWuN3.jpg


Kacperczyk Małgorzata: Najlepsza atakująca i MVP Polskiej Ligii Lacrosse, kapitanka kadry Polski i kapitanka Panthers Wrocław, zawodniczka z najdłuższym stażem, której boją się wszyscy obrońcy, nasz Leon Zawodowiec, bramka jest jej, a bramkarki drżą na jej widok

QCebbACVGjUo1i8n.jpg


Kowalek Natalia: reprezentowała już nasz kraj w kadrze juniorskiej, kapitanka Panthers Wrocław, na boisku zawsze zostawia swoje serce, młodość, pasja i poświęcenie to jej atuty

noPC4GU7O8G4p7UJ.jpg


Tutak Agata: zawodniczka wszechstronna, aportuje piłkę jak jej pies Niko, potrafi niezatrzymana przenieść piłkę z jednego końca boiska na drugi, szybkość i zwinność to jej drugie ja, uwielbia rywalizację

haNzaivtZ4o0PJdv.jpg


Dołącz do naszej przygody i wspieraj nas na drodze do zwycięstwa!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 92

NS
Ruda
50 zł
KM
Krzysztof Michno
50 zł
KP
Karina
100 zł
BK
Beata Koźbiał
20 zł
EW
Ewa Wawrzynów
20 zł
Trener fajniejszy
150 zł
MA
Magda
100 zł
 
User unregistered
100 zł
AG
Aga
30 zł
AT
Adam T.
100 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters