id: 5gm7xe

Dla głodujących dzieci z Malawi!!

Dla głodujących dzieci z Malawi!!

Our users created 1 188 477 fundraisers and raised 1 251 474 738 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim ! Czy 3.06 zł to dla Ciebie dużo? Tyle kosztuje nakarmienie dzienne jednego dziecka. Miesięczne wyżywienie to zaledwie 91.88zł!! Z okazji dnia dziecka, postanowiłam zadbać o to by niedożywione dzieci z Malawi, które niestety nie mają takich przywilejów jak wielu z nas, również zostały najedzone. Proszę w tym dniu, kiedy własne dzieci obdarzany miłością, pomyślny również o innych, głodujących dzieciakach. Nawet symboliczna kwota 5, 10, czy 20 zł może uratować czyjeś życie.


Dzieci otrzymają kaszki VitaMeal- jedna kaszka starcza na 30 dni, a więc wyżywienie dziecka na cały miesiąc. Jej koszt to zaledwie 91.88zł (3.06 na dzień).

Co to za kaszki? VitaMeal to bogaty w substancje odżywcze posiłek, opracowany przez światowej sławy dietetyków i naukowców Pharmanex®️ z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci.


Idealnie zrównoważone proporcje kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów, jakie dostarcza posiłek VitaMeal, pomagają osłabionemu na skutek niedoboru składników odżywczych organizmowi uzupełnić braki i prawidłowo się rozwijać. VitaMeal jest wyposażony w arsenał 25 kluczowych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój. 


Główne składniki to pieczona soja i pieczona kukurydza- źródła białka, błonnika, węglowodanów, kwasów tłuszczowych, wapnia, magnezu, cynku i wielu witamin!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

WB
Weronika Borkowska
20 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!