id: 5t2u2p

Na odbudowę domu po pożarze

Na odbudowę domu po pożarze

Our users created 1 190 095 fundraisers and raised 1 254 428 030 zł

What will you fundraise for today?

Description

W grudniu 2019r. rodzinę Maksymiliana (17l.) i Marceliny (10l.) spotkała ogromna tragedia. W wyniku ciężkiej choroby stracili ukochanego Tatę. Oboje są bardzo dzielni i wraz z Mamą i Babcią próbują ze wszystkich sił ułożyć swój świat na nowo. 


Niestety los okrutnie ich doświadczył po raz kolejny.


22 lutego w godzinach porannych zapaliło się pomieszczenie kotłowni w ich domu. Dzięki szybkiej akcji straży pożarnej dom nie spłonął w całości. Jednak płomienie i temperatura doszczętnie zniszczyły kotłownię oraz znaczną część parteru domu.

W chwili obecnej dom nie jest ogrzewany i nie może być użytkowany. Niezbędny jest gruntowny remont oraz zakup nowego kotła grzewczego.


Rodzina otrzymała tymczasowe schronienie u Przyjaciół.


Każda wpłacona kwota pomoże Maksymilianowi i Marcelinie oraz ich Mamie i Babci, aby jak najszybciej mogli wrócić do swojego domu.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 369

preloader

Comments 2

 
2500 characters
  • Ewa Michalska

    Witam. Zbieram środki na naprawę dachu pracuje, ale z wynagrodzenia za prace nie jestem w stanie pokryć tak wysokich kosztów utrzymuje się sama, a dach dosłownie opadł mi nieoczekiwanie link do zbiorki to: https://zrzutka.PL/6zr39h zbiórkę można również znaleźć wchodząc na stronę zrzutka.PL wpisując w wyszukiwarce sam nr ID: 6zr39h. Z góry dziękuje za wsparcie :)

  •  
    Anonymous user

    Życzę szybkiej odbudowy i wielu życzliwych pomocników

    25 zł