id: 5t5xt5

Foodtruckowy miesiąc dziecka z Food-Life: edycja 2 - razem podarujmy dzieciom radość.

Foodtruckowy miesiąc dziecka z Food-Life: edycja 2 - razem podarujmy dzieciom radość.

Our users created 1 190 297 fundraisers and raised 1 254 796 778 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Drodzy wspierający,

  podjęliśmy decyzję o wydłużeniu czasu trwania zrzutki do końca maja 2022 roku. Zachęcamy Państwa do wpłat na zbiórkę, abyśmy mogli odwiedzić jak najwięcej placówek.

  W tym trudnym i niepewnym czasie przesunęliśmy naszą pierwszą wizytę, ale już niebawem przekażemy informację, które dzieciaki dzięki Wam i Waszym wpłatą uda nam się odwiedzić, być może jeszcze w tym roku.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kim jesteśmy?

Food&Life to przedsiębiorstwo społeczne, którego głównym celem jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami, a także tych wykluczonych społecznie. Od 2018r., czyli początku naszej działalności, znajdują oni w naszej firmie stabilne zatrudnienie, a także otrzymują pomoc z codziennymi czynnościami, takimi jak założenie konta w banku, czy też umówienie lekarskiej wizyty. Mimo, że jesteśmy spółką zoo, to w statucie zawarliśmy zapis mówiący o tym, że jesteśmy "non-profit", co w praktyce oznacza, że cały wypracowany zysk przeznaczany jest na cele społeczne, inwestycje w firmę oraz reintegracje naszych pracowników. Od początku naszej działalności towarzyszy nam hasło "z miłości do ludzi i pasji do kuchni", ponieważ nie tylko pomagamy osobom, które zatrudniamy, ale sami też kochamy gotować, a także "spożywać".

By lepiej poznać naszą historię, a także podejmowane inicjatywy, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku:Na co zbieramy?

Choć naszym głównym celem jest pomoc osobom niepełnoprawnym i wykluczonym społecznie, to zawsze chętnie podejmujemy inicjatywy mające na celu pomoc innym grupom i społecznościom. Stąd też decyzja o wystartowaniu drugą edycją projektu, w którym to, dzięki państwa hojności oraz zgromadzonym środkom, wraz z naszym food truckiem docieramy do placówek opiekuńczo- wychowawczych, aby podarować ich podopiecznym dozę radości i ciepła, a także dać im posmakować dań przygotowanych przez naszych niezawodnych pracowników. W zeszłym roku, podczas pierwszej edycji, udało się nam odwiedzić, aż 7 domów dziecka. Jako, że jesteśmy osobami ambitnymi, wierzącymi, iż ciągle należy się rozwijać, wierzymy, że w tym roku uda się poprawić tę cyfrę. 5tys.,czyli główny cel naszej zbiórki, pozwoli nam na dotarcie do 10 ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Liczy się każda złotówka, gdyż każde 500zł, to szansa na odwiedzenie kolejnej placówki. Środki te zostaną wydane na wynagrodzenie naszych pracowników, zakup produktów spożywczych, które szybko zamienią się w dania przygotowane dla dzieciaków, paliwo, które pomoże nam dotrzeć do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, a także na rzeczy potrzebne do przystrojenia auta na event i do wspólnej zabawy (balony, girlandy itp.)

O wszystkich naszych wyjazdach będziemy informować na naszej Facebookowej stronie (https://www.facebook.com/psfoodlife), a także aktualizując zbiórkę. Liczymy na państwa pomoc i już teraz dziękujemy za każdy jej przejaw!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 27

 
Hidden data
36 zł
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
10 zł
BP
Bartosz Pudlik
50 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
35 zł
AM
Pani Michałowa
10 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!