id: 5um2rw

Pomoc chorej mamie w potrzebie

Pomoc chorej mamie w potrzebie

Our users created 1 188 687 fundraisers and raised 1 251 921 159 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Przychodzę do Was po pomoc. Moja mama, wspaniała kobieta, anioł w ludzkiej skórze, zachorowała na raka skóry. NFZ działa jak działa pandemia nie ułatwia ogarniania leczenia, chciałabym więc zapewnić mamie leczenie prywatne, wizyty u najlepszych specjalistów.

Dodatkowo bardzo chciałabym wyprowadzić mamę z domu rodzinnego (mama po rozwodzie dostała przyzwolenie mieszkania w nim, więc uznała, że tak będzie czekać na podział majątku, ale przez mojego ojca przemocowego alkoholika rozprawy ciągną się już 2 lata), gdzie przez długi ojca nie ma prądu, a więc pozbawił ją ciepłej wody, ogrzewania i prądu - nie może nawet trzymać jedzenia w lodówce. Podłączyć sama nie może, bo nie jest właścicielką budynku...
Nie da się żyć w takich warunkach, zwłaszcza jak mama potrzebuje spokoju i zająć się swoim zdrowiem. Zdrowie jest ważne, dlatego chciałabym ją odciążyć i wyprowadzić - ogarnąć kaucję za mieszkanie, czynsz, przeprowadzkę z ekipą jeśli będzie trzeba. 

Niestety do tego wszystkiego są potrzebne pieniądze - będę więc wdzięczna za wszelką pomoc, bardzo wdzięczna.

Mam też sklepik z rysunkami, naklejkami, które sama robię: madamlunaart.shopshood.com

Z góry niesamowicie dziękuję. Pomagacie uratować moją mamę, mamę, która jak nikt inny zasługuje na szczęście i po prostu spokój.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 131

preloader

Comments 10

 
2500 characters