id: 5yabdh

Płyta z utworami J.G. Rheinbergera na skrzypce i organy

Płyta z utworami J.G. Rheinbergera na skrzypce i organy

Our users created 1 177 578 fundraisers and raised 1 230 228 325 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Szanowni Państwo,
  Otrzymujemy pytania, czy wciąż można wesprzeć naszą Zrzutkę... Okazuje się, że można - Zrzutka, mimo że zakończona, wciąż jest aktywna!
  Nie spodziewaliśmy się tak wspaniałego odzewu, a kwota, którą ustaliliśmy to niewiele ponad połowa kosztów produkcji płyty i to już po ograniczeniu pierwotnie zaplanowanego nakładu. Dlatego będziemy wdzięczni za dalszą Państwa pomoc.
  Serdecznie zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można posłuchać fragmentów płyty: https://www.youtube.com/channel/UC_f2Fnc530A76arqs1qE84Q
  Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie naszego projektu!
  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kim jesteśmy?

 • Jesteśmy młodymi, bardzo aktywnymi koncertowo muzykami, po studiach w Polsce i za granicą. Gramy razem od kilku lat i postanowiliśmy zadziałać na większą skalę.

Co wspólnie zrobiliśmy?

 • Nagraliśmy płytę z dziełami Rheinbergera oraz "Ciacconą" Vitalego. Czyli najlepszymi według nas utworami, jakie kiedykolwiek powstały na skrzypce i organy.

Jaki mamy problem?

 • Nagranie i projekt płyty są gotowe, zaplanowany był już termin jej wydania i kilka koncertów promujących projekt. W międzyczasie przyszedł jednak koronawirusowy kryzys, o którym powiedziano już chyba wszystko...
 • Tak, jak wspomnieliśmy – miały być koncerty promujące płytę... Cóż, nie ma koncertów i nie wiadomo, kiedy będą.
 • Nawet jeśli za jakiś czas uda się zorganizować jakieś koncerty, jest bardzo wątpliwe, że publiczność zacznie od razu tłumnie na nie przybywać. Zatem trudno przewidzieć, kiedy będzie możliwa promocja płyty.
 • Mamy jeszcze jeden, najpoważniejszy problem: z powodu kryzysu wycofał się nasz sponsor.

Czego potrzebujemy?

 • Nie oszukujmy się – w dzisiejszych czasach nikt (prawie nikt) nie zarabia na płytach, a już w szczególności na takich, jak nasza. Zakładaliśmy jednak, że dzięki koncertom uda nam się przynajmniej częściowo zamortyzować wydatki związane z albumem. Zaplanowane koncerty (w tym nawet te, które miały się odbyć dopiero na jesieni!) zostały odwołane, a my zdążyliśmy już ponieść duże koszty. Płyta powstawała na najlepszym dostępnym sprzęcie nagraniowym – nie oszczędzaliśmy na tym. Ponadto, mimo iż nie możemy w najbliższym czasie promować płyty, musimy ją wydać już teraz, gdyż mamy zobowiązania względem wytwórni. Dlatego potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia. Kwota, którą mamy nadzieję uzbierać, choć nie pokryje wszystkich kosztów związanych z płytą, zamortyzuje znaczną ich część. Pozwoli nam w tym trudnym momencie spokojnie dokończyć projekt, któremu poświęciliśmy kilka lat pracy. Jeśli uzbieramy więcej pieniędzy wytłoczymy większą ilość egzemplarzy, a kto wie – może wystarczy na nagranie spotu promocyjnego?

Co oferujemy?

 • 10 zł i więcej – imienne podziękowanie na Facebooku
 • 25 zł i więcej – album w MP3 + imienne podziękowanie na Facebooku
 • 50 zł i więcej – egzemplarz płyty z odręczną dedykacją + album w MP3 + imienne podziękowanie na Facebooku
 • 1500 zł i więcej – koncert w Krakowie i okolicach lub koncert online + egzemplarz płyty z odręczną dedykacją + album w MP3 + imienne podziękowanie na Facebooku. Koszt wynajęcia miejsca koncertu oraz ewentualnej transmisji online pokrywa Zamawiający*.
 • 2000 zł i więcej – koncert w promieniu 200 km Krakowa + egzemplarz płyty z odręczną dedykacją + album w MP3 + imienne podziękowanie na Facebooku. Koszt wynajęcia miejsca koncertu pokrywa Zamawiający*.
 • 2500 zł i więcej – koncert w dowolnym miejscu w Polsce + egzemplarz płyty z odręczną dedykacją + album w MP3 + imienne podziękowanie na Facebooku. Koszt wynajęcia miejsca koncertu pokrywa Zamawiający*.
 • Kwota do ustalenia – można się z nami śmiało kontaktować z własnymi propozycjami. Chętnie zamieścimy logo Twojej firmy na płycie, zagramy koncert z dowolnym programem w dowolnym miejscu*, opublikujemy wykonanie wskazanego lub wybranego przez nas utworu ze specjalną dedykacją na YouTube, wyślemy specjalne podziękowania – z całą pewnością dojdziemy do porozumienia.

*Nie trzeba dodawać, że koncert musi się odbyć w miejscu, w którym znajdują się organy :) Skrzypce przywieziemy ze sobą ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 110

preloader