id: 67z6km

Na jedzenie lub paczka żywnościowa

Na jedzenie lub paczka żywnościowa

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 012 fundraisers and raised 1 217 638 864 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzień dobry

Nazywam się Stanisław mam 30 lat chciałbym prosić Panstwa w miarę możliwości o pomoc w sparciu na zakup żywności,znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej oraz materialnej,jestem osobą całkowicie nie zdolną do pracy ,choruje od dziecinstwa na stwardnienie rozsiane ,utrzymuje się z pomocy z Mopsu w postaci tak zwanych kartek bonów żywnościowych w kwiecie 100 złotych miesięcznie,ZUS nie chcę przyznać mi Renty chocby specjalnej,zamieszkuje sam,pomoc którą otrzymuję z Mops nie wystarcza mi na zycie,jest mi bardzo ciężko,bardzo proszę życzliwych ludzi o pomoc,jezeli nie są Państwo pomóc finansowo bardzo prosił bym o pomoc w postaci paczki żywnościowej,moze mają Państwo taką żywnośc której nie będą Panstwo jedli np makarony itp,był bym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc . Bardzo proszę o pomc

Dziękuję bardzo

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!