id: 6cu5bw

Bezpieczny zawodnik i kibic - Defibrylator AED na każdym meczu

Bezpieczny zawodnik i kibic - Defibrylator AED na każdym meczu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 189 597 fundraisers and raised 1 253 488 632 zł

What will you fundraise for today?

Description

W związku z ostatnimi wydarzeniami podczas trwania Euro 2020 i wypadkiem podczas meczu Dania-Finlandia, gdzie zasłabł zawodnik Danii Christian Eriksen, Zarząd Klubu MKS Kania Gostynia podjął decyzję o zakupie defibrylatora AED wraz z zabezpieczeniem dla zawodników naszego klubu oraz zawodników drużyn przyjezdnych. Zabawa, hobby i pasja to jedna strona uprawiania piłki nożnej, ale bezpieczeństwo naszych zawodników jest najważniejsze. Pragniemy zadbać o ich bezpieczeństwo, bezpieczeństwo zawodników drużyn przeciwnych oraz kibiców, którzy dopingują nasze drużyny na stadionie w Gostyniu. Mecze naszych drużyn są zawsze zabezpieczone przez służby medyczne, ale niestety nie posiadają one defibrylatora AED na stanie. Chcielibyśmy zwiększyć bezpieczeństwo uczestników imprez sportowych organizowanych przez MKS Kania Gostyń. A jest ich bardzo dużo.


W ciągu sezonu wszystkie drużyny (około 300 zawodników tylko w naszym klubie) rozgrywają na naszym stadionie w sumie około 70-80 meczy co wraz z drużynami przyjezdnymi daje nam około 2500 uczestników. Śmiało możemy stwierdzić, że mecze wraz z kibicami to około 5000 uczestników w sezonie. Jest to bardzo duża liczba osób, o której zdaliśmy sobie sprawę dopiero teraz. Nie chcemy, aby doszło do takiej potrzeby, ale wraz ze służbami medycznymi pragniemy być gotowi do każdej sytuacji jaka może nas spotkać podczas organizacji meczów.


W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa o pomoc i wsparcie przy zakupie defibrylatora AED wraz z osprzętem w postaci szafki ochronnej, dodatkowych elektrod itp. Jest to bardzo duży koszt zakupu dla naszego klubu, a ewentualna przydatność AED jest nie do oszacowania. Życie i zdrowie naszych podopiecznych jest najważniejszą wartością.


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 8

DM
MOTOFAN
70 zł
AN
Aleksander Naskręt
50 zł
RG
romero76
50 zł
Basia
20 zł
Sławomir
20 zł
MA
Magda
10 zł
AK
Aleksander
hidden
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!