id: 6uddwj

Opłata kredytu hipotecznego

Opłata kredytu hipotecznego

Our users created 1 189 172 fundraisers and raised 1 252 766 362 zł

What will you fundraise for today?

Description

Droga Społeczności,

Dziś zwracam się do Was z prośbą o pomoc, której nigdy wcześniej nie myślałam, że będę musiała prosić. Po raz pierwszy w moim życiu wraz z rodzicami znaleźliśmy się w sytuacji, w której brakuje nam środków na opłatę kredytu hipotecznego. To niezwykle trudne dla nas, aby przyznać, że potrzebujemy pomocy finansowej, ale obecnie nie mamy innej opcji.

W bieżącym miesiącu na naszej drodze pojawiły się nieprzewidywalne, duże wydatki, które znacząco wpłynęły na nasze finanse. Mimo starań i ciężkiej pracy, nie jestem w stanie pokryć tej opłaty hipotecznej w jakiejkolwiek części. Miesięczna rata kredytu to 4200 złotych, jednak potrzebna jest kwota cztery tysiące złotych. Niestety nie mogę liczyć na pomoc rodziny w tej kwestii, dlatego zmuszona zostałam poprosić ludzi dobrej woli o pomoc.

Każdy, kto zna mnie dobrze, wie, że zawsze starałam się być samodzielna i nie prosić o pomoc. Jednak teraz jestem w punkcie, w którym muszę podjąć krok i zwrócić się do Was, społeczności, z prośbą o wsparcie, aby nie doprowadzić do zadłużenia kredytu rodziców. Z racji, że wspólnie mieszkamy to poczuwam się do odpowiedzialności aby im pomóc.

Jeśli jesteś w stanie i masz ochotę pomóc, nawet najmniejsza kwota jest cenna i bardzo mile widziana. Wasza hojność i wsparcie pomogą mi utrzymać dach nad głową oraz przetrwać ten trudny okres.

Dziękuję za każdy rodzaj wsparcia, zarówno w formie finansowej, jak i ducha. Wiem, że moja społeczność jest pełna współczucia i gotowa pomagać sobie nawzajem w trudnych chwilach. Jeśli możesz pomóc, proszę, rozważ wsparcie mojej zbiórki.

pAY1EIlGf1t6Y3mU.jpg

Bardzo dziękuje za zrozumienie i wsparcie.

Z poważaniem,

Wiktoria Błach 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 3

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
MG
Mateusz Gutowski
300 zł

Comments 2

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  My thoughts are with you, sending all the love from Sweden ❤️

  50 zł
 • MG
  Mateusz Gutowski

  Mimo wszystko to Bóg jest z tobą!

  300 zł