id: 6vd75s

Wakacje z Psem - Utworzenie portalu

Wakacje z Psem - Utworzenie portalu

Our users created 1 168 857 fundraisers and raised 1 217 306 505 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Wykupienie domeny: Kochani dziękuje za wsparcie, aktualnie już wykupiliśmy domenę: wakacjezpsem.com pod, którą mamy nadzieję, że już niedługo zaistnieje platforma dla właścicieli psiaków.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

KILKA SŁÓW O MNIE

Od wielu lat spełniam się w swojej pasji. Prowadzimy z powodzeniem portal turystyczny, w którym można promować swoje obiekty, pensjonaty, domki, apartamenty, czy hotele. Portal nazywa się eturystycznie.pl i dołączyło do niego już ponad 2 tysiące użytkowników, właścicieli miejsc noclegowych, którzy mogą się promować za pomocą portalu i zdobywać klientów.

Strona jest również przyjazna dla poszukiwaczy miejsc noclegowych w dobrej cenie na wakacje, ponieważ można na niej znaleźć odpowiednie obiekty wraz ze zdjęciami, opisami i filmikami. Portal obejmuje cały kraj, także znajdą tutaj coś dla siebie wielbiciele morza, gór i innych cudownych zakątków naszego kraju.

Dodatkowo prowadzę największą grupę turystyczną w Polsce o nazwie „Wakacje nad Morzem”, która zebrała już ponad 60 tysięcy użytkowników. Chciałabym rozwinąć skrzydła i stworzyć coś wyjątkowego.

ZBIERAM NA PORTAL „WAKACJE Z PSEM”

Zauważyłam, że na rynku nie ma portalu turystycznego dla osób, które posiadają psa. Od dwóch lat jestem właścicielką cudownego labradora i wpadłam na pomysł stworzenia portalu przyjaznego dla osób posiadających pupila.

Chciałabym stworzyć magiczne miejsce dla wszystkich właścicieli czworonogów, po to, żeby w łatwy sposób mogli znaleźć nocleg otwarty na naszego psiego przyjaciela. Uważam, że to świetny pomysł, ponieważ sama jak szukam miejsca na wakacje z psem to nie ma łatwo. Trzeba za każdym razem dzwonić do właściciela obiektu i pytać, czy można wziąć ze sobą psa. Niestety, często okazuje się, że nie. Portal rozwiązałby ten problem.

JAK MA DZIAŁAĆ PORTAL?

„Wakacje z Psem” mają być miejscem, w którym właściciele miejsc noclegowych otwartych na zwierzaki będą się ogłaszać, a osoby szukające miejsca na wakacje z psem znajdą je za pomocą kilku kliknięć.

Osoba mająca psa nie będzie musiała się długo zastanawiać gdzie pojechać na wakacje, ponieważ wszystkie przyjazne obiekty będą na wyciągnięcie ręki. Na portalu znajdą się obiekty z podziałem na najpopularniejsze turystyczne miejsca polski. Będzie interaktywna mapa, na której będzie można w łatwy sposób znaleźć noclegi dla nas i psiaka, ale to nie wszystko.

Na portalu znajdą się również przyjazne pieskom restauracje oraz atrakcje. Będą też dodawane informacje pomocne dla właścicieli takie jak poradniki i ciekawe artykuły dotyczące miejsc, w które chcą się wybrać. Wszystko po to, żeby można spędzić świetny czas z jakby nie było, ważnym psim członkiem naszej rodziny.

POTENCJAŁ PORTALU

Potencjał jest ogromny. Tak wiele osób ma w domu czworonoga i chciałoby z nim spędzić czas na wakacjach. Stworzyłam już grupę na facebooku „Wakacje z Psem”, która ma kilkanaście tysięcy aktywnych użytkowników.

To pokazuje, że zainteresowanie jest duże, a taki portal jest potrzebny, żeby łatwiej nam się żyło. A i pieski na tym skorzystają, bo będą miały frajdę z wakacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 3

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive

Donations 58

KB
Świnoujście tanie noclegi kwatery prywatne
100 zł
ZD
Zielone Drzwi
100 zł
MA
Moye Apartamenty w Kołobrzegu
50 zł
MS
Monika Stasiłowka
50 zł
TS
Grażyna Zaremba-Szuba
50 zł
KC
KATARZYNA PROCNER-CHLEBOWSKA
50 zł
MK
Marcela Król
50 zł
AI
Domki nad Stara Rega
50 zł
ER
Ewcia
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!