id: 6x43kr

Pomóżmy Tacie stanąć na nogi

Pomóżmy Tacie stanąć na nogi

Our users created 1 187 789 fundraisers and raised 1 249 592 396 zł

What will you fundraise for today?

Description

Organizujemy tą zbiórkę dla Naszego taty, który do tej pory był samowystarczalny i wszędobylski a teraz potrzebuje Naszej pomocy.

19. stycznia świat stanął na głowie i przewrócił do góry nogami wszystko, co do tej pory znaliśmy. Najgorzej wyszedł na tym tato, który tego dnia uległ wypadkowi w czasie pracy, którą kochał.

Zawsze był związany z przyrodą. Gospodarstwo,z którego pochodzi, Technikum Leśne, firma zajmująca się pielegnacją zieleni. Bywało różnie, raz na wozie raz pod wozem ale Tato nigdy się nie poddawał i nie tracił nadziei. Mimo trudnych sytuacji ZAWSZE sobie radził, niestety do czasu. Tamtego feralnego dnia szczęście go opuściło. Wycinką drzew tato zajmował się wiele lat i właśnie drzewo zrobiło taką rewolucję w jego życiu. W czasie ścinki odłamana gałąź uderzyła w prawą nogę robiąc okrpne spustoszenie w kościach, mięśniach i zrywając żyły okolicy kolana w wyniku czego lekarze stanęli przed trudnym wyborem. Noga albo życie. Wybór oczywisty ale dla taty tragiczny. Skończyło się na amputacji nogi.

Tato żyje i to jest najważniejsze ale potrzebuje naszej - Waszej pomocy. Koszt powrotu do normalności dla nas jest niestety poza zasiegiem naszych możliwości finansowych. Tato sam nie raz pomagał, często bezinteresownie, udzielał się społecznie i charytatywnie, teraz role się odwróciły.

Mimo calej sytuacji Tato nadal jest pełen wigoru, tryska energią i się nie poddaje. Z optymizmem patrzy na jutro i pod rekę trzyma nadzieję na odzyskanie całkowitej sprawności. A ma co jeszcze robić. Czekają na niego wnuczki. Najstarsza Matylda uwielbia dziadka wyciagać na wspólne lody, średnia Nelka, która nie może doczekać się wspólnego grania w pilkę i pasienia gęsi i najmłodsza Ada, która razem z dziadkiem będzie uczyła się chodzić.

Zebrane pieniądze pomogą w powrocie do normalności. Przed Tatą długa droga, trudna i żmudna rehabilitacja i w końcu wymarzona proteza, dzięki której będzie mógł poruszać sie bez większych problemów i odciążyć mamę, na którą spadło dużo obowiązków, którymi dzięki tacie wcześniej nie musiała się przejmować.

Wszyscy jesteśmy dobrej myśli ale bez Was, bez Waszej pomocy finansowej nie damy rady. 100 tysięcy to koszt protezy z rehabilitacją, na które nas nie stać.

Prosimy pomóżcie naszemu Tacie dosłownie stanąć na nogi.


Z wyrazami wdzięczności Weronika i Konrad


Zbiorkę organizujemy za zgodą rodziców Marii i Macieja Wiśniewskich


Telefony kontaktowe:

Weronika 781 027 730

Konrad 601 843 521

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 57

 
Hidden data
60 zł
TG
Tomek G.
500 zł
 
User unregistered
20 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
70 zł
MN
Mirella Natura
500 zł
 
Hidden data
200 zł
Jadwiga Łapcik
200 zł
 
Hidden data
50 zł
RG
Robert Gaweł
3 000 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • Paweł Świerkowski

    Bardzo bym prosił o pomoc dla mojego brata na  id  zrzutki brffhd 😥 proszę pomóż mu każda złotówka się liczy, wszystko jest w opisie zrzutki błagam