id: 6zhr5p

Na rekonstrukcję grzbietu nosa i plastykę przegrody nosowej

Na rekonstrukcję grzbietu nosa i plastykę przegrody nosowej

Our users created 1 186 711 fundraisers and raised 1 247 362 095 zł

What will you fundraise for today?

Description

W okresie niemowlęcym byłem operowany z powodu częściowego prawostronnego rozszczepu wargi i częściowego rozszczepu podniebienia wtórnego. Operacja miała miejsce w Instytucie Matki i Dziecka dnia 27.02.2001roku.Dzięki tej operacji mogłem zacząć normalnie funkcjonować i prowadzić sportowy tryb życia. W związku z bardzo dobrze przeprowadzoną operacją, brakiem komplikacji i prawidłowym rozwojem górnego odcinka dróg oddechowych oraz zatok i nosa, po operacji nie było śladu. Dnia 29.04 tego roku uległem wypadkowi na boisku piłkarskim podczas meczu KS Ożarowianka – Sparta Jazgarzew. Zostałem z impetem kopnięty w nos przez zawodnika drużyny przeciwnej. Spowodowało to złamaniem kości nosa w kilku miejscach z przemieszczeniem. W okresie pourazowym podjęto się dwóch reparacji nosa – bezskutecznie. 

Obecnie jestem pacjentem specjalisty otolaryngologa leczącego i operującego takich pacjentów jak ja – po operacji rozszczepu wargi i podniebienia.

Powyżej 18 roku życia takie operację, jak ta, którą muszę przejść, są tylko realizowane odpłatnie i jest długa kolejka oczekujących. Stan mojego zdrowia nie pozwala czekać i mam wyznaczony termin operacji na 13.11.2023 roku. Koszt samej operacji wynosi 19900zł. Niestety nie jestem w stanie pokryć całego kosztu operacji i leczenia związanego z operacją.

Mam 23 lata, jestem studentem drugiego roku studiów na kierunku pedagogika, zakres: Doradztwo zawodowe i personalne w Szkole Głównej Krajowej. Dodatkowo jestem cały czas aktywnym zawodnikiem w klubie KS Ożarowianka, jak i trenerem przy najmłodszej grupie wiekowej w akademii (dzieci 3/4 lata). Jest mi obecnie trudno funkcjonować w życiu zawodowym i sportowym.

Z góry dziękuję za każdą pomoc!!!


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 108

preloader

Comments 21

 
2500 characters