id: 72sam7

Na Rehabilitacje-POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!

Na Rehabilitacje-POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!

Our users created 1 188 131 fundraisers and raised 1 250 576 547 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

  • Witam, mam na imię Adrian, mam 36 lat. W dniu 7 czerwca 2007r. uległem wypadkowi. Złamałem kręgosłup i doznałem urazu rdzenia kręgowego.


    Miałem wtedy 21 lat i zupełnie nie tak wyobrażałem sobie moje życie. Jedyną barierą jaka stoi na mojej drodze są niestety finanse. Kosztowna neurorehabilitacja jest poza zasięgiem moim i mojej rodziny. Mam wiele marzeń, ale jedno szczególne, chciałbym pójść na spacer na własnych nogach.

    PROSZĘ, POMÓŻCIE MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI


    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

72sam7-6d807e61.png

Nazywam się Adrian, mam 33 lat. W 2007r. uległem wypadkowi - przez niefortunny skok do wody doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.Teraz poruszam się na wózku inwalidzkim i każdego dnia uczę się na nowo samodzielności i niezależności.Dążę do tego, by stanąć na nogi. Tylko kosztowna rehabilitacja,turnusy rehabilitacyjne oraz odpowiedni sprzęt pomagają mi zmagać się z moją niepełnosprawnością. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, pokrycie kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistycznych badań i zakupu leków.POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!

72sam7-d80be0e1.png

72sam7-e3334201.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data
100 zł
 
Adrian Płyk
1 zł