id: 739bsv

Kolorowy piórnik

Kolorowy piórnik

Our users created 1 187 547 fundraisers and raised 1 249 044 677 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam wszystkich,

Zbieramy na artykuły szkolne dla trzech chłopców, którzy potrzebują naszej pomocy. Celem tej zbiórki jest pomoc przy zakupie artykułów szkolnych na nowy rok. Razem z Ewelina podjęłyśmy się zadania zorganizowania nie tylko artykułów szkolnych ale spełnienia również marzeń tych chłopców.


Wiemy ze oprócz artykułów szkolnych potrzebne będą także nowe plecaki. Koszt takiego wymarzonego plecaczka to Ok 100 zł.


Dwóch chłopców interesuje się piłka nożna, chciałybyśmy załatwić koszulki z podpisami albo piłki lub inne podobne przedmioty z autografami.

jeden chłopiec kocha żeglarstwo. Planem jest zaplatać się w okolicy o lekcje wiązania węzłów lub coś podobnego. Chciałybyśmy spełnić ich marzenia.


Cel jest szczytny dlatego będziemy się cieszyły z każdego grosza, co kto da :) Bardzo prosimy o wpłatę do 17 sierpnia 2021 roku.


Troche informacji o zbiórce:


Od połowy czerwca do ostatniego tygodnia sierpnia trwa wielka akcja ogólnopolska Kolorowy Piórnik, mająca na celu zbiórkę pieniędzy oraz elementów wyposażenia szkolnych tornistrów. Do akcji na szczególnych zasadach włączani są nauczyciele, którzy zamiast tradycyjnych kwiatów podczas rozdawania świadectw mogą poprosić o części szkolnej wyprawki i w ten sposób wspomóc zbiórkę.

„Kolorowy Piórnik” powoli się zapełnia

Wakacje to doskonały czas, by zregenerować ciało i duszę, ale również by przygotować się do szkoły. Już tradycyjnie w połowie czerwca ruszyła kolejna edycja „Kolorowego Piórnika” – corocznej akcji Funduszu Dzieci Osieroconych, pospolitego ruszenia ludzi dobrej woli, którym bliska sercu jest niełatwa codzienność jego podopiecznych.

Powrót do szkoły po fantastycznych wakacjach bywa bolesny. Jeśli jednak w tornistrach brakuje szkolnych przyborów, nie ma zeszytów, książek, bo zwyczajnie nie stać je kupić, lub z tego samego powodu w ogóle nie ma tornistrów, wrześniowy start może być upokarzający. Fundusz Dzieci Osieroconych od kilku lat dwoi się i troi, by do tego nie dopuścić.

Do tej pory z pomocy Funduszu w postaci wyprawek szkolnych skorzystało ok. 1000 dzieci z całej Polski, zarówno osieroconych przez pacjentów hospicjów, jak i rodzeństwa dzieci chorych, otoczonych hospicyjną opieką. W tym roku na kolorowe piórniki, ale i nowe zeszyty, plecaki, strój na wf, zestawy do nauki geometrii czy plastyki czeka 150 dzieci z województwa pomorskiego i ok. 400 z pozostałych terenów Polski.


Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie

Ewelina i Anna Maria

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 21

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
YS
Yana Shtyforuk
hidden
 
Hidden data
hidden
OS
Ola
hidden
AW
Aleksandra Wierzgacz
hidden
AK
Ania
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!