id: 73jdpm

Rehabilitacja Kubusia

Rehabilitacja Kubusia

Our users created 1 187 060 fundraisers and raised 1 248 053 807 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam , mam na imię Kubuś , urodziłem się jako skrajny wcześniak 23+5 ( tygodnia ciąży ). Z wagą 770gram. Tak ważyłem niecały 1kg. Skrajne wcześniactwo nie było obojętne dla mojego zdrowia , Miałem wylewy 1,2,3 i 4 stopnia , odklejona siatkówkę, mam delikatna przepuklinę, miałem zakażenia bakteryjne ale z nich wyszedłem oraz wykryta cytomegalie ale w bardzo krótki czasie po lekach ustąpiła. Na początku oddychał za mnie respirator , później mogłem oddychać na maseczce , później na wąsach , a obecnie oddycham już całkowicie sam , czasem łapię tylko bezdechy gdy się za mocno ponapinam i zapomnę , że trzeba oddychać.

W szpitalu leżę już prawie 90 dni , jeszcze pewnie poleżę 30 ? Tego nie wiem chciał bym już iść do domu do rodziców. Mama codziennie do mnie przyjeżdża - 100km do szpitala , nie opuściła ani jednego dnia od kad się urodziłem, ale może być tylko 1h dziennie tak pozwolili lekarze. 24h/7 opiekują się mną ciocie pielęgniarki - to prawdziwe bohaterki. Jak wyjdę do domu czeka mnie długa rehabilitacja i na nią tata założył zrzutkę ! Dziękuke wam za wszystko.


Kubuś jest prawdziwym cudem , pokazującym jaką siłę walki ma ludzki organizm.Jako rodzice Zbieramy na rehabilitację i koszty około rehabilitacyjne Kubusia. ( Dojazdy 100km codziennie , leki , lekarzy , specjalistów , rehabilitantów). Już teraz wiemy , że czeka nas rehabilitacja , przynajmniej 3x w tygodniu . Cześć rehabilitacji będzie miał na NFZ ale są tam długie kolejki i trzeba będzie chodzić też prywatnie do lekarzy.

Czym więcej mu poświęcimy czasu i zapału tym poprawimy jego poziom życia. Dobre chęci to dużo, ale nie wszytsko.

Potrzebne będą ogromne środki finansowe.


Dziękuję wszystkim z góry za okazaną pomoc.

Pozdrawiamy Kubuś i rodzice !


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!